r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Remote Desktop Connection

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Remote Desktop Connection to program kliencki firmy Microsoft umożliwiający zdalne zarządzanie komputerem bądź serwerem opartym o system operacyjny Windows za pośrednictwem usługi Pulpitu zdalnego i protokołu Remote Desktop Protocol (RDP).

Niniejszy klient jest wbudowany w system Windows XP z dodatkiem Service Pack 3, dlatego wersja ta jest przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy Windows XP z dodatkiem Service Pack 2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
charles1510   1 #8 18.02.2014 17:33

@Szarymary (niezalogowany): zgadzam się w 100%. Jest tylko jeden problem: jestem na ogół zmuszony do pracy przez RDP na windows xp (strona serwera) używając klientów windowsowych i linux-owych, i najgorsze co się może zdarzyć to przypadkowe uruchomienie wyświetlania wideo mając nie więcej niż 1mbps uploadu po stronie serwera.... Na viście/7/8 podobno to naprawili i da się ustawić, ale na xp trzeba się naczekać żeby zamknąć to chol***e okienko playera. Teamviever i VNC tu sprawiają się trochę lepiej bo można całkowicie wyłączyć wyświetlanie takich obrazów

  #7 31.05.2012 10:24

Jesli chodzi o technologie to RDP przebija wszystkie VNC (przesylanie obrazkow), teamviewery (ruch przechodzacy przez serwery firmy) tudziez logmein'y (predkosc jednak...). Predkosc? Tylko zdalne X'y pod linuchem i Radmin moga konkurowac z RDP. Pracuje zdalnie na wielu serwerach, na szczescie najczesciej przez RDP, jak mam pecha i trafie np. serwer w Brazylii i VNC to to wola o pomste do nieba (lagi lagi lagi, a mam lacze 10 Mb).

Bobas, pewnie masz problemy z konfiguracją :D ale popracowalbys zdalnie miesiac to bys blagal klientow o RDP.

  #6 26.09.2009 14:53

w zyciou nie widzialem wiekszego ******** jak tem MS Remote Desktop - tego sie nie uzywac !!!

  #5 24.07.2009 13:12

@Grzegorz:
Czemu oczekujesz, że system będzie działał jak należy po okrojeniu nLitem? Musisz się liczyć, że wraz z wieloma usługami pozbywasz się też dodatkowej funkcjonalności systemu. Nie polecam tego rozwiązania nikomu, ponieważ cudowne przyspieszenie systemu jest tak naprawdę ledwo zauważalne. Zamiast przyspieszenia prędzej dają się we znać problemy (braki kontrolek, usług, programów...). Wynika to z tego, że programista pisząc program na system Windows może założyć, że są na nim dostępne pewne kontrolki i usługi. Okrojenie systemu z tych elementów jest niekorzystne, ponieważ zyskujemy tylko kilka MB (w dobie dysków terabajtowych to nic!) i przyspiesznie, jakie możemy osiągnąć po prostu konfigurując pełny system, a tracimy bardzo wiele.

  #4 05.04.2008 14:51

a jak to zainstalować na Windows XP proffessional okrojonej nLitem. Krzyczy że niby mam już w windowsie ten program i przerywa instalacje, co jest oczywiście nie prawdą bo ja go nie mam, a nawet nie mam w dodaj/usuń składniki windows.

  #3 05.04.2006 14:54

ja polecam aplikacje logmein dziala z poziomu przegladarki internetowej (potrzebny dostep do netu) ale z kazdego miejsca na swiecie i z kazdego kompa (bez koniecznosci konfiguracji) mozemy chodzic po wlasnym komputerze odpalac aplikacje itd (wszystko to co mozemy robic jak siedzimy przy prawdziwej maszynie) wymagane jest jedynie zalozenie hasla do logowania na systemie.

  #2 15.03.2006 22:21

Ze tak spytam, zdalne sterowanie w sieci czy także przez internet ??

  #1 15.05.2005 12:29

Ja do takich celow wykorzystuje VNC lub TightVNC. To darmowe programy, i da sie je uzywac na kazdym systemie :-)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.