Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 1.22

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 to niewielkie narzędzie, które umożliwia przywrócenie w systemach Windows 8 i 10 tradycyjnej przeglądarki graficznej znanej ze starszych wydań tego środowiska.

Dzięki temu niewielkiemu programowi w łatwy i szybki sposób przywrócimy w najnowszych wydaniach Windowsa klasyczną aplikację do przeglądania grafiki i zastąpimy nią wbudowaną w system domyślną funkcję Zdjęcia. Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 daje możliwość definiowania dla jakich typów plików graficznych przeglądarka ma dotyczyć oraz czy zmiana domyślnej przeglądarki graficznej dotyczyć ma wszystkich użytkowników komputera czy tylko aktualnie zalogowanego.

Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 jest narzędziem, którego obsługa nawet pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy nikomu problemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!