Return to Sector 9

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Return to Section 9 jest bezpłatną grą akcji z gatunku strzelanek na arenie. Oznacza to, że naszą jednostką bojową poruszamy się w granicach jednego ekranu, starając się wyeliminować wszystkich wrogów przy jednoczesnym unikaniu ich ognia. Co dobre, w miarę poświęcania tytułowi swojego czasu, stopniowo odblokowuje się dodatkowe opcje oraz możliwości. Tym samym zabawa w klasycznym stylu jednak nie nudzi.

Wraz z medalami, przyznawanymi za osiąganie kolejnych pułapów punktowych, a także wypełnianie innych wyzwań, dochodzą nam m.in. alternatywne tryby rozgrywki. Poza podstawową walką z kosmicznymi robalami, szybko sprawdzicie również starcia z niezwykle agresywnymi chmarami nieprzyjacielskich stateczków albo dla odmiany pokierujecie stacjonarnym działem, mającym za zadanie ochronę wiatraków przed UFO.

W sekcjach latanych, należy przyzwyczaić się do sterowania. Osobno poruszamy się naszą jednostką we wszystkich kierunkach, zaś do tego dochodzi obrót wokół własnej osi. Przy odrobinie wprawy potem bez zbytniego myślenia realizuje się plan zniszczenia przeciwników. Zabawę urozmaicają oczywiście różnorakie moce specjalne, od wzmocnienia podstawowej broni pokładowej, po rozszczepienie strumienia ognia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!