Revo Uninstaller Pro 4.4.0

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Revo Uninstaller Pro to rozszerzona edycja narzędzia przeznaczonego do usuwania niechcianych aplikacji zainstalowanych w systemie.

To co wyróżnia Revo Uninstaller Pro od wbudowanego apletu "Dodaj/Usuń programy" oferowanego w Windows, to przede wszystkim szybkość działania i kilka dodatkowych narzędzi uzupełniających deinstalację aplikacji. Wśród nich znaleźć można menadżer Auto-Startu systemowego, funkcję usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, czyszczenia historii przeglądarek, pakietu Office oraz opcję bezpowrotnego kasowania plików i folderów.

Kolejną ciekawą opcją oferowaną przez Revo Uninstaller Pro jest tzw. tryb łowcy, dzięki któremu aplikacja jest w stanie sama rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować. Wersja Pro oferuje dodatkowo funkcję tworzenia kopii zapasowych wykonywanych czynności oraz obsługę systemów 64-bit.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Skuteczny, łatwa obsługa
Cena
ocena użytkownika
29.06.2016 12:45 • Recenzja do wersji 3.1.6

Revo Uninstaller Pro to dość skuteczny program do usuwania zbędnych aplikacji z systemu. Dodatkowo są jeszcze w programie opcje zapewniających porządek na dysku twardym, usuwanie zbędnych plików, czyszczenie przeglądarek itp.. Program ma 3 opcje skanowania - przy zastosowaniu "zaawansowanej" jest dogłębne skanowanie systemu - tu miałem przypadki, że usunął mi to co nie trzeba - dlatego należy zapoznać się z wyświetloną listą plików / pozycji rejestru do usunięcia. Ogólnie jednak wart polecenia - w porównaniu do innych pozostawia stosunkowo najmniej pozostałości po usuwanym programie.. Wersja Pro obsługuje programy 64 bitowe.

Łatwość obsługi, obsługa programów 64-bit
Cena, nie usuwa wszystkich śladów po programach
ocena użytkownika
04.01.2014 16:57 • Recenzja do wersji 3.0.8

Ogólnie mówiąc, bardzo dobry program do usuwania innych aplikacji. Łatwy w obsłudze, można wybrać tryb, w jakim chce się odinstalować program. Jedynymi jego wadami są cena i to, że zostawia niewielkie ślady po odinstalowanych programach w rejestrze. Polecam ten program każdemu, komu nie chce się szukać plików po usuniętych programach na dysku.