Nowy Bulk Crap Uninstaller: polskie narzędzie do dokładnego usuwania programów

Nowy Bulk Crap Uninstaller: polskie narzędzie do dokładnego usuwania programów

Nowy Bulk Crap Uninstaller: polskie narzędzie do dokładnego usuwania programów
27.12.2017 16:40

Z dużym zainteresowaniem sprawdzamy polskie programy. Dobrym przykładem wysokiej jakości polskich zdolności pisania kodu jest Bulk Crap Uninstaller, darmowe narzędzie służące do odinstalowania programów z dysku komputera. Właśnie otrzymało ono dużą aktualizację.

Wśród głównych nowości w wersji 4.0 znajdziemy wykrywanie powiązanych aplikacji podczas usuwania pojedynczych programów i nowy widok treemap, który pokazuje zainstalowane aplikacje według rozmiaru. Można kursorem myszy kliknąć na obszar w treemap, wówczas zostanie podświetlona konkretna aplikacja.

Obraz

Wprowadzone zostało nowe okno dialogowe, które pojawia się po kliknięciu opcji odinstaluj. Wszystkie ciche deinstalatory zostaną teraz zautomatyzowane, więc po wystąpieniu błędu, deinstalacja już się nie zablokuje. W opcji widoku można już wyświetlić wyłącznie programy niezarejestrowane (bez wpisu w rejestrze, ale obecne na dysku). Dodane zostało okienko pojawiające przy pierwszych uruchomieniu lub aktualizacji. Wprowadzono także wiele usprawnień i usunięto wcześniej zgłaszane błędy. Pełną listę zmian znajdziecie na GitHubie.

Osoby szukające narzędzia, która dokładnie posprząta po zainstalowanych programach, powinny sprawdzić Bulk Crap Uninstaller. Program jest darmowy, otwarty, dopracowany i dostępny w języku polskim (choć nie wszystkie ekrany zostały przetłumaczone). Jeśli wiec oferowana funkcjonalność Wam się spodoba, to można finansowo wspomóc twórcę, w tym celu należy udać się na oficjalną stronę projektu.

Obraz

Aplikację w najnowszej wersji znajdziecie w naszej bazie. Można ją uruchomić bez instalacji, instalator ma możliwość wyłącznie rozpakowania plików do wskazanej lokalizacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)