Rise of Civilizations Rise of Civilizations 1.0.45.16

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rise of Civilizations to gra strategiczna, której tytuł idealnie komponuje się z przebiegiem rozgrywki, bowiem nasze zadanie polega na rozwijaniu własnej cywilizacji.

Autorzy skonstruowali dzieło tak, by zaoferować graczom mnóstwo swobody, w efekcie czego Rise of Civilizations pozwala obrać różne ścieżki. Możemy zająć się wyłącznie podbijaniem kolejnych obszarów, poświęcić się w celu niesienia pomocy potrzebującym albo też skupić się wyłącznie na odkrywaniu nieznanego.

W grze Rise of Civilizations znajdziemy osiem cywilizacji do wyboru, a także 27 unikatowych bohaterów. Cała kampania toczy się na jednej, wielkiej mapie, gdzie możemy spotkać innych graczy oraz postacie niezależne, którymi steruje sztuczna inteligencja. Specjalna funkcja umożliwia nieskończone powiększanie obszarów w celu zlokalizowania poszczególnych miast czy też barbarzyńskich posterunków, a następnie oddalanie widoku na tyle, by móc jednocześnie zobaczyć wszystkie lokacje.

Rise of Civilizations kładzie nacisk na odkrywanie, dlatego też regularnie musimy wysyłać jednostki, które zajmą się eksploracją pokrytych gęsta mgłą obszarów, gdzie być może znajdują się twierdze, świątynie, jaskinie oraz wioski kryjące rozmaite tajemnice. Po ich odkryciu łatwiej nam będzie przygotować się do starcia z przeciwnikami, dysponując wiedzą na temat poszczególnych jednostek wchodzących w skład armii nieprzyjaciela.

Co prawda Rise of Civilizations wydano na urządzenia mobilne, gdzie najlepiej sprawdza się turowy system walki, ale twórcy opisywanej produkcji zdecydowali się na bitwy rozgrywane w czasie rzeczywistym. Głównie dlatego, by użytkownicy mogli cały czas obserwować mapę i w razie czego pomagać sojusznikom atakowanym przez wrogów bądź też przeprowadzając kontratak na miasto najeźdźcy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!