Robot Pinball Escape

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Po zagraniu w darmowy projekt Robot Pinball Escape inaczej spojrzycie na kulkę, która toczy się po stołach pinballowych w różnego rodzaju knajpach. Twórcy tej produkcji zastanawiali się, co by było, gdyby okazało się, że tak naprawdę odbijamy łapkami robota z kosmosu. Z bardzo bliska możemy przekonać się, że sunięcie po stole wcale nie należy do takich radosnych czynności, jeśli przyjrzeć się temu z innej perspektywy.

Do wyboru dostajemy dwóch stalowych bohaterów, różniących się niemniej tylko wyglądem. Każdy potrafi biegać w swojej zmechanizowanej formie, jak też przeistoczyć się w lśniącą kulę. Należy tutaj uważać na inne okrągłe niebezpieczeństwa, starając się zarazem wykonywać kolejne zadania, zmierzające do pozyskania wszystkich części rakiety kosmicznej. Elementy aktualnie aktywnej misji podświetlane są na żółto.

Wyzwania powiązane są blisko z rozgrywką obowiązującą w takich standardowych pinballach. Trzeba coś zbić, przelecieć pomiędzy wyznaczonymi bramkami albo wiele razy trafić w odboje na środku stołu. Wtedy dopiero aktywuje się mała wyrzutnia, przenosząca robota na wyższy poziom, gdzie czekają go zadania bardziej platformowe. Grę zbudowano na bazie technologii Unreal Engine, więc robi wrażenie grafiką.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!