r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RocketCake 1.3

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

RocketCake to darmowy edytor stron internetowych, który nie wymaga umiejętności programowania i adresowany jest zarówno do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników.

Galeria programu

Za pomocą RocketCake można przygotować interaktywne strony internetowe przy użyciu zaledwie kilku kliknięć myszą – program jest bardzo łatwy w obsłudze i oferuje wsparcie niemal wszystkich obiektów HTML, takich jak: galerie zdjęć, pokazy slajdów, stylowe przyciski, gradienty, a nawet materiały wideo czy dźwięki audio.

Poszczególne operacje są przeprowadzane w oparciu o edytor WYSIWYG, co sprawia, że użytkownik widzi na bieżąco wprowadzane elementy czy też poprawki. Swój projekt może zobaczyć nie tylko na komputerze, ale w dowolnym momencie uruchomić go również na wybranym urządzeniu przenośnym.

RocketCake w zdecydowanej większości przypadku korzysta z techniki "przeciągnij i upuść" i nie wymaga znajomości HTML i CSS (odpowiedni kod źródłowy jest generowany automatycznie i może posłużyć także jako podstawa do stworzenia bardziej skomplikowanej witryny sieciowej).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.