r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Roku 4.2.2

Strona główna iOS Akcesoria Piloty

Roku to aplikacja mobilna do obsługi odtwarzaczy Roku Player i telewizji. Dzięki niej możliwe jest zdalne sterowanie urządzeniem multimedialnym, które stanowi zamiennik np. smart TV. Użytkownik z niej korzystających otrzymuje dostęp do wszystkich programów, a także przesyłania obrazu wprost z tabletu lub smartfonu na ekran telewizora.

Galeria programu

Po zainstalowaniu aplikacji smartfon lub tablet zamienia się w pilot zdalnego sterowania, który można wykorzystać do obsługi odtwarzacza Roku. Aplikacja daje do dyspozycji funkcję wyszukiwania np. filmów zdjęć, aktorów i konkretnych reżyserów, pozwala również na uruchamianie materiałów wprost na ekranie telewizora. Użytkownik korzystający z roku otrzymuje dostęp do przeszło 1700 kanałów dostępnych w sklepie Roku Channel Store. Możliwe jest także zapisywanie i uruchamianie swoich ulubionych kanałów, oraz wprowadzanie treści za pomocą zewnętrznej klawiatury podłączonej do urządzenia. Aplikacja pozwala na szybkie przełączanie się pomiędzy kanałami, zmianę głośności, a także dostęp do niektórych popularnych usług jak np. Netflix, YouTube, Amazon, HBO GO czy Fox News.

Uwaga!

  • Urządzenia roku nie są oficjalnie dostępne w Polsce. Z tego też powodu aplikacja może nie działać na wszystkich urządzeniach, na których będziemy próbowali ją uruchomić.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.