r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RuPy 13 — 3 dni z Pythonem i Ruby w Budapeszcie

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Trwają właśnie przygotowania do jednej z większych imprez kierowanych do entuzjastów Pythona, Ruby, JavaScript, Clojure i pokrewnych technologii — RuPy. Inicjatywa RuPy powstała w Poznaniu w 2006 roku, kiedy to społeczności skupione wokół Pythona i wokół Ruby spotkały się by przedyskutować różnice, cechy wspólne i wymienić się doświadczeniem. Przez lata konferencja urosła, ale nie straciła nic z ducha wymiany, współpracy i otwartości. Do tej pory RuPy odbywała się w Polsce i Czechach. W ubiegłym roku dla 350 gości z 19 krajów przemawiało 39 prelegentów z 13 krajów. W tym roku organizatorzy chcą przyjąć aż 600 uczestników.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w dniach 11-13 października w Budapeszcie. Bilety są już w sprzedaży, dziś organizatorzy powiadomili o dołączeniu do puli tańszych biletów studenckich. W międzyczasie, do 8 września, trwa głosowanie mające wyłonić prezentacje na tegoroczną edycję RuPy. Ostateczna lista wykładów zostanie opublikowana tego samego dnia. W planie jest 7 godzin zajęć praktycznych oraz 40 prelekcji.

Ceny biletów są różne. Zwykły bilet kosztuje 90 €, studenci mogą zdobyć bilet za 50 €. Warto się pospieszyć, bo w każdej puli znajduje się ich ograniczona liczba i z czasem będą coraz droższe.

r   e   k   l   a   m   a

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.