Ruszył wiosenny giermasz Cdp

Strona główna Aktualności

O autorze

Niedawno mieliśmy Wiosnobranie w cyfrowym sklepie Muve, w ramach którego w obniżonych cenach oferowano 351 różnorakich gier (i sprzedano ich łącznie ponad 48 tysięcy), a teraz swój ruch robi Cdp.pl. Rozpoczął się cyfrowy giermasz, oferujący też kilka setek pozycji, ale poza grami także filmy i e-booki. Od dzisiaj do wtorku w ramach promocji można będzie nabyć ze sporą zniżką naprawdę wiele interesujących pozycji.

Codziennie w samo południe zestawienie ma się zmieniać, by zachęcać kolejne osoby do odwiedzania strony akcji. Na witrynie głównej promowane są na razie przede wszystkim tańsza ArmA III, Anno 2070: Complete Edition, Ghost Recon: Future Soldier, Shadow Warrior oraz Ogniem i Mieczem: Dziekie Pola, lecz to jest tylko ułamek całej oferty, obejmującej także dodatki w formie DLC, kompilacje plus niezwykłe klasyki (EWJ2!).

Na pewno w czym wybierać będą mieli także wielbiciele książek w elektronicznej formie, bowiem w cyfrowym giermaszu obniżono cenę ponad 600 tytułów. Jeżeli zaś przez Wielkanoc ktoś planował odrobić zaległości w filmach to ma do tego do wyboru przeszło 80 produkcji w ramach różnych gatunków, w tej chwili przecenionych równo o połowę.

© dobreprogramy

Komentarze