r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ryanair - Cheapest Fares 3.41.1

Strona główna iOS Podróże i transport Połączenia lotnicze

Ryanair - Cheapest Fares to oficjalny program linii lotniczych Ryanair. Aplikacja ułatwia przygotowywanie podróży z przewoźnikiem: pozwala wyszukać połączenie, kupić bilet i odprawić się przez internet, a także wynająć hotel oraz samochód. W programie znajdziemy też informacje o promocjach cenowych Ryanair.

Proces wyszukania interesującego nas połączenia lotniczego obsługiwanego przez Ryanair, dokonania rezerwacji biletu i jego kupna zajmuje maksymalnie kilka minut. Warto dodać, że w rachubę wchodzi jedynie płatność kartą debetową lub kredytową, a jej dane możemy wpisać ręcznie lub zeskanować za pomocą wbudowanego w aplikację modułu aparatu fotograficznego. Do biletu możemy też kupić usługi dodatkowe, związane np. z przewozem bagażu lub ubezpieczeniem.

W podobnie krótkim czasie załatwimy odprawę online przed podróżą. Wystarczy podać numer rezerwacji biletu oraz adres e-mail lub skorzystać z numeru rezerwacji oraz czterech ostatnich cyfr karty pokładowej. Te dane pozwolą wykonać odprawę przez internet za pomocą aplikacji mobilnej Ryanair. Ponadto, w aplikacji są dostępne trzy rodzaje kart pokładowych, dopasowanych do oferty linii lotniczej: Standard, Leisure oraz Business.

W aplikacji Ryanair znajdziemy też rozwiązanie, które usprawni podróż do i z portu lotniczego. Pozwala ona zamówić transport bezpośrednio, bez konieczności sięgania po dodatkowe usługi zewnętrzne. Ta możliwość dotyczy 99 miast w Europie, w tym z Polski. Możemy zamówić auto, definiując daty, kiedy chcemy je wypożyczyć oraz zwrócić, a także wskazać interesujące nas lokalizacje.

Ponadto, w aplikacji znajdziemy informacje o statusie poszczególnych lotów obsługiwanych przez Ryanair, możemy również za jej pomocą skorzystać z usług przewoźnika dotyczących wynajmu hotelu oraz samochodu.

Z aplikacji można korzystać bez konieczności posiadania konta na stronie MyRyanair.com. Warto jednak zdecydować się na taki krok i zalogować się do aplikacji mobilnej, bo wtedy m.in. nasze dane płatnicze będą dostępne na stałe, co skróci proces kupowania biletów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.