SMS Backup & Restore

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

SMS Backup & Restore to aplikacja służąca do tworzenia kopii zapasowych wiadomości SMS oraz historii połączeń telefonicznych.

Program działa w prosty sposób. Po zainstalowaniu, na ekranie głównym wyświetlą się wszystkie dostępne opcje: Kopia (pozwala skopiować wszystkie SMS-y, a także MMS-y, wliczając w to nawet znaki emoji z treści wiadomości), Przywróć (pozwala otworzyć wybrany plik kopii zapasowej), Pokaż (czyli przeglądarka plików z backupami) oraz Szukaj (tutaj możemy przeszukać pamięć wewnętrzną urządzenia oraz kartę SD w poszukiwaniu plików kopii zapasowej). Możemy też jednym ruchem usunąć wszystkie utworzone kopie zapasowe.

Po wykonaniu kopii zapasowej, możemy wybrać docelową lokalizację pliku - domyślnie zostanie on zapisany w pamięci wewnętrznej, ale możemy go przesunąć na kartę SD, jeśli z takiej korzystamy. W aplikacji możemy też jednym kliknięciem udostępnić plik kopii zapasowej do chmurowych dysków lub przez aplikacje do e-maili, które mamy zainstalowane na urządzeniu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zabezpiecz swoje dane na telefonie w Światowy Dzień Backupu

21
31.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Zawsze jest dobry czas na to, aby zadbać o bezpieczeństwo danych w smartfonie i tablecie, tworząc kopię zapasową. W końcu to bowiem z tej kategorii urządzeń dane giną najłatwiej. Ale dzisiaj, w Światowy Dzień Backupu, zainteresować się tą kwestią warto tym bardziej. Mamy więc dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym Wasze cenne informacje już nigdy nie przepadną. Co spędza sen z powiek wielu posiadaczom smartfonów lub tabletów? Pierwszy koszmar to taki, w którym nasze urządzenie zostanie skradzione, a złodziej je spienięży zanim zostanie namierzony i drogocennego sprzętu już nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji