SPB Mobile Shell 3.5

Strona główna Aktualności

O autorze

Wydano wersję 3.5 aplikacji SPB Mobile Shell, będącej alternatywnym interfejsem dla Windows Mobile.

Interfejs Windows Mobile pasuje dosyć dobrze do urządzeń stworzonych z myślą o kliencie biznesowym, nie sprawia jednak wrażenia dopasowanego do oczekiwań użytkowników bardziej nastawionych na funkcje multimedialne. Z tego powodu firma SPB Software stworzyła nakładkę SPB Mobile Shell, która zmienia wygląd Windows Mobile na bardziej atrakcyjny.

Oferuje wiele widgetów, które można umieścić na ekranie startowym. Dają one łatwy dostęp m.in. do informacji o pogodzie, facebooka, odtwarzacza multimedialnego czy też ustawień profilu. Kontakty są prezentowane w atrakcyjny sposób i są zintegrowane z facebookiem. Aplikacja Launcher pozwala łatwo uruchamiać aplikacje oraz przeglądać SMSy i e-maile w widoku 3D. SPB Mobile Shell umożliwia przełączanie się pomiędzy kilkoma ekranami startowymi oraz wykorzystuje akcelerometr do obracania elementów trójwymiarowych. Ta ostatnia funkcja działa podobnie do TouchFLO 3D na HTC. Przegląd najważniejszych funkcji został zawarty w prezentacji wersji 3.5.

SPB Mobile Shell 3.5 kosztuje 29,95 USD. Jest kompatybilny z Windows Mobile 5 (Phone, Pocket PC), WM6 (Classic, Professional) i WM6.1 (Classic, Professional).

© dobreprogramy