r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SQL Server 2008 Upgrade Advisor 10.00.1600.22

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SQL Server 2008 Upgrade Advisor przeznaczone jest do wykorzystania na etapie planowania uaktualnienia serwera bazodanowego SQL Server 2000 lub 2005 do najnowszej wersji. Analizuje aktualnie zainstalowane instancje, a następnie identyfikuje zmiany czy nowości mogące powodować problemy w konkretnym środowisku. Skanowanie może być wykonane także względem serwera zdalnego (za wyjątkiem analizy komponentu Reporting Services). W podsumowaniu narzędzie wskazuje, gdzie w dokumentacji dostępnej on-line należy szukać informacji na temat możliwych do zastosowania rozwiązań. Analiza przeprowadzana przez SQL Server 2008 Upgrade Advisor nie wprowadza żadnych zmian w istniejącej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #1 25.02.2015 19:34

Co prawda narzędzie dość stare, ale niedawno miałem właśnie zadanie migracji z 2005 na 2008 u klienta i dzięki temu narzędziu migracja poszła gładko.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.