SafeSafe

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

SafeSafe to dostępna z poziomu przeglądarki internetowej aplikacja stworzona na bazie wytycznych WHO, której zadaniem jest ocena ryzyka COVID-19.

Jak korzystać z SafeSafe?

SafeSafe udostępnione zostało w formie aplikacji webowej, co oznacza, że aby z niej skorzystać nie musimy nic pobierać ani instalować. Aplikacja dostępna jest bezpośrednio z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Po uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o podanie kilku podstawowych, ale niezwykle istotnych z punktu widzenia oceny ryzyka informacji. Ważne jest, aby na wszelakie pytania odpowiadać rzetelnie i zgodnie z prawdą. SafeSafe zapyta nas m.in. o wiek, choroby przewlekłe, uczulenia, czy palimy papierosy oraz czy występują u nas jakieś objawy typu duszność, kaszel, katar itp.

Po zakończaniu ankiety otrzymamy informację o tym, w której grupie ryzyka się znajdujemy oraz czy mamy aktualnie podejrzenie choroby. Aplikacja w kolejnym kroku informuje nasz o działaniach profilaktycznych. Oferowany jest również dziennik stanu zdrowia, ułatwiający śledzenie przebiegu objawów, jeśli takie się pojawią. Posiadanie szczegółowych informacji może pomóc w ewentualnym leczeniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!