r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung Galaxy S8 z własnym trybem Continuum: Samsung Desktop Experience

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Największą nadzieją, jedną z najlepiej zapowiadających się funkcji, a finalnie największych rozczarowań Windowsa 10 był tryb Continuum. Mobilny Windows jest martwy, założenia, które doprowadziły do powstania Continuum pozostają żywe. I znajdą kolejną realizację przy okazji premiery Samsunga Galaxy S8.

Tak przynajmniej twierdzą źródła serwisu All About Windows Phone, gdzie opublikowano zdjęcie slajdu prezentującego Samsung Desktop Experience. Również nazwa nie jest tu bez znaczenia: właśnie na Samsung Experience ma być przemianowana wkrótce nakładka Touch Wiz.

Jak widać powyżej, prezentacja Samsunga wykorzystuje taką samą konfigurację jak Continuum. Brakuje co prawda stacji dokującej, jednak schemat przedstawia także przewód łączący smartfon z ekranem. Oczywiście możliwe będzie połączenie się przez Bluetooth z klawiaturą i myszką.

r   e   k   l   a   m   a

Znaczenie ma także jeszcze jeden detal: smartfon podłączony do układu również wyświetla treści, zachowuje zapewne pełną sprawność. Android na monitorze wyświetlany jest w trybie okienkowym (w jednym oknie zawartość pokrywa się z widokiem na ekranie smartfonu), prezentuje się podobnie do Chrome OS-a.

Jeśli założyć, że przeciek jest wiarygodny, to do czynienia możemy mieć z naprawdę ważną innowacją w androidowym światku. To co nie udało się Microsoftowi może się powieść Samsungowi. Zwłaszcza że Galaxy S8 po prostu musi być świetny – zależy od tego przyszłość całego działu mobilnego koreańskiej korporacji.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.