r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samurai Railroad Mansion

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

To pięknie zilustrowana gra zręcznościowa wymagającą nie lada spostrzegawczości, nieprzeciętnego refleksu oraz dużej cierpliwości. Wcielamy się tutaj w dzielnego samuraja, który podczas przemierzania kolejnych lokacji napotyka różnorakie postacie, od pięknych gejsz po wyjątkowo wrogo nastawionych przeciwników wymachujących bronią.

Galeria programu

Ekran gry podzielony jest na trzy części, w każdej z nich może pojawić się jedna osoba. Musimy szybko orientować się czy od razu zaatakować, czy poczekać i zgodnie z kodeksem Bushido zwlekać, aż wróg dobędzie katany, czy może zwyczajnie sobie odpuścić. Z każdą kolejną planszą pojawiają się nowe wyzwania - a to przejedzie pociąg (atak grozi natychmiastową śmiercią), a to nagle wyskoczy niewinne dziewczę (atak skutkuje znaczną utratą punktów), innym razem wypadnie na nas skrzynia mogąca zawierać zarówno coś miłego jak i coś śmiertelnego.

Warto zwracać uwagę na postawę napotykanych wojowników - jeśli nie zdejmiemy kogoś od razu jednym cięciem może okazać się, że podejmie on jednak walkę, a wówczas na odwet będzie już za późno. Z drugiej zaś strony czekanie na reakcję potencjalnego oponenta może się nam opłacić, ponieważ jeśli on sam wycofa się z konfrontacji wówczas nie tracimy na niego cennego czasu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 20.09.2008 16:51

Fajna, klimatyczna zrecznosciowka, choc przydalaby sie obsluga pelnego ekranu i wyzszych rozdzielczosci.

---------------------
"obsługa pełnego ekranu" = F4

Rafał
dobreprogramy.pl

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.