reklama

Savage 2: A Tortured Soul

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Savage 2 to rozszerzona edycja popularnego Savage: The Battle for Newerth, a zarazem jedna z najbardziej innowacyjnych produkcji MMO. Tytuł łączy w sobie elementy gry akcji, strategii oraz cRPG. Przenosi on nas do fantastycznej krainy Newerth, gdzie ludzie (Legion) nieustannie toczą walkę z piekielnymi bestiami (Horda). Po dołączeniu do serwera przystępujemy do jednej z dwóch grup (każda liczy maksymalnie 32 osoby), po czym wybieramy typ postaci. Możemy zdecydować się na samodzielną rozgrywkę i rozwój naszego bohatera lecz prawdziwą frajdę przynosi przystąpienie do kilkuosobowej drużyny.

Na początku sesji wybieramy dowódcę, a pozostałym przyporządkowujemy odpowiednie funkcje, od zwykłego wojownika po zwiadowcę. Odtąd liczy się już tylko gra zespołowa, pozwalająca na skuteczny rozrost własnej bazy przy jednoczesnym niszczeniu budynków przeciwnika. Im większa dyscyplina oraz wzajemna współpraca, tym większe szanse na wygraną. Zwiadowcy wypatrują wrogich oddziałów, uzdrowiciele zapewniają ochronę żołnierzom, budowniczy wznoszą kolejne konstrukcje, natomiast kapitan drużyny je rozmieszcza i sprawuje ogólną pieczę nad polem walki. Gracze w zależności od pełnionej funkcji, mają do wyboru widok pierwszoosobowy, trzecioosobowy bądź strategiczny. Za postępy jesteśmy nagradzani złotem, które możemy wpłacić do budżetu drużyny bądź wydać na rozwój własnej postaci. W tym drugim przypadku, mamy do wyboru nowe uzbrojenie, jak też całą gamę czarów i umiejętności specjalnych. Awans na kolejne poziomy pozwala też przyporządkować punkty do cech takich jak odwaga, zręczność, siła lub inteligencja. Tytuł oferuje również ciekawy system walki, na który składa się między innymi parowanie ataków wroga, a także liczne kombosy. Większość postaci dysponuje również bronią palną oraz zaklęciami.

Savage 2 jest produkcją darmową lecz wykorzystującą system mikrotransakcji. Za wyświetlanie obrazu odpowiada tu technologia K2 Engine, a za fizykę AGEIA PhysX. Dużą zaletą tytułu jest przystępny samouczek i działający w tle system porad głosowych, który znacznie pomaga użytkownikom stawiającym pierwsze kroki w świecie gry.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 27.08.2012 20:59

Rozgrywka jest wciągająca. Mamy wbudowaną komunikację głosową, mapkę na której dowódca (który jest wybierany spośród graczy) stawia budynki, prosi aby jego ludzi coś zrobili (tzn. realizowali jego plan na zwycięstwo), mamy oficera, który jest normalnym graczem (widok jak w quake), ale też może wskazywać/prosić swoich podopiecznych o wykonanie czegoś oraz może stawiać portale umożliwiające po śmierci odrodzenie się bliżej pola walki, siedziby wroga.
Gra jest bardzo dynamiczna. Polecam.

  #5 21.08.2012 14:03

czy jest też single player?

  #4 03.05.2012 11:19

e podajcie mi ile to miejsca zajmuje a gierka wygląda na fajną

misio 2003   1 #3 08.01.2012 21:53

słabe moja ocena 0/0

  #2 04.06.2011 12:13

jak ta gierka już kilka lat jest za free

Dvdk15   2 #1 04.06.2011 10:12

z tego co widzę jest klient dla linuxa:
http://www.savage2.com/en/download.php

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić