Savage: The Battle For Newerth

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem pragniemy zaproponować porcję dobrej rozrywki w postaci gry na weekend. Tym razem pozycją, która będzie miała spełnić to zadanie jest gra Savage: The Battle For Newerth.

To gra akcji osadzona w klimacie fantasy. Łączy ona w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego (RTS) i strzelanek FPS. Przed rozpoczęciem zabawy gracz musi dokonać zasadniczego wyboru, a mianowicie opowiedzieć się, po której stronie ma zamiar walczyć. Ten wybór będzie stanowił o całokształcie dalszej gry. Gracz ma możliwość wcielenia się w człowieka należącego do społeczeństwa uzbrojonego w najnowsze osiągnięcia technologii i nauki lub w postać bestii reprezentującej świat zwierząt i przyrody posługujących się magią i zjawiskami naturalnymi.

O tym, jakie następstwa niesie za sobą dokonanie któregokolwiek z możliwych wyborów, można się łatwo przekonać grając w Savage: The Battle For Newerth.

Grę Savage: The Battle For Newerth można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> FPS

Ponadto warto dodać, że wraz z dzisiejszą pozycją gry na weekend, w dziale PO GODZINACH pojawiła się nowa funkcjonalność polegająca na możliwości dodawania komentarzy do wszystkich gier zamieszczonych w tym dziale.

Warto również pamiętać o kolejnych przygodach naszego "bohatera", które można obejrzeć w dziale Tydzień z Piratem.

© dobreprogramy
s