r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Screen CAM 5.2

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Screen WMV CAM to niewielkie narzędzie, za pomocą którego możemy nagrać wszystko to, co robimy na pulpicie - tym samym możemy tworzyć w prosty sposób filmiki instruktażowe lub nagrywać trwającą rozgrywkę lub streamowane wideo.

Galeria programu

Screen WMV CAM program posiada prosty, ale funkcjonalny interfejs składający się z dwóch części: samego okna aplikacji, w którym możemy ustawiać rozmaite opcje oraz mieć podgląd na aktualne ustawienia, a także drugiego okna podglądowego, ukazującego jaki fragment pulpitu będzie nagrywany. Rejestrować możemy zarówno konkretny fragment, aktywne okno bądź też pełen ekran. Wynik zapisywany jest w formacie WMV.

Screen WMV CAM pozwala na zapisanie obrazu z dźwiękiem pochodzącym albo z samych aplikacji, albo tylko z mikrofonu, a wśród dostępnych dodatkowo opcji warto wymienić możliwość wyróżnienia kursora, pojedynczych kliknięć czy też dodanie własnego znaku wodnego do pliku wideo. Poza tym zapisane materiały możemy zachować w wielu wartościach FPS, czyli klatek na sekundę - do wyboru są opcje od 4 aż do 60 klatek.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo ta wersja automatycznie dodaje znak wodny producenta do plików wynikowych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.