r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Serato DJ 1.9.10

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów

Serato DJ to zaawansowane oprogramowanie, przeznaczone zarówno dla domorosłych fanów miksowania muzyki, jak i zawodowych DJ-ów, którzy poszukują odpowiedniego narzędzia, które spełni ich oczekiwania.

Galeria programu

W przeciwieństwie do wielu innych aplikacji tego typu, wygląd programu przypomina bardziej bardzo rozbudowany odtwarzacz audio niż aplikacje do miksowania muzyki. Wrażenie takie pojawia się nie bez przyczyny, albowiem większa część okna aplikacji to menadżer muzyki/klipów wideo oraz źródeł z nośników CD/DVD wraz z widokiem biblioteki muzycznej z podziałem na nazwę utworu, wykonawcę, bpm, tytuł albumu oraz długość utworu wraz z ewentualnymi komentarzami.

Serato DJ wymaga posiadania odpowiedniego kontrolera, miksera lub innego kompatybilnego urządzenia DJ-skiego, aby móc naprawdę zacząć korzystać z aplikacji. Po ich podłączeniu, uzyskujemy dostęp do standardowych funkcji związanych z zapętlaniem fragmentów utworów, miksowaniem, oznaczaniem czy też dodawaniem dodatkowych efektów dźwiękowych. W każdej chwili możemy również włączyć funkcję nagrywania, aby móc pochwalić się swoim dziełem wśród znajomych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 07.12.2017 15:32

@Anonim (niezalogowany): dokładnie, Traktor Pro i Serato DJ to 2 najbardziej znane i sprawdzone programy do miksowania. Jeszcze ostatnimi czasy doszedł Rekordbox od Pioneera, na niego też warto zwrócić uwagę, ale prym od wielu lat wiodą 2 wyżej wymienione. Ocena 3 gwiazdek jak najbardziej nieuzasadniona. Pozdrawiam, Rafał z http://ciemnastronawinyla.blogspot.com/

  #1 03.10.2017 02:26

Jedno z najbardziej stabilnych i profesjonalnych narzędzi do pracy DJ i ocenione przez redakcję na 3 gwiazdki :D Ciekawe kto z redakcji odpalił ten program wraz z narzędziem lub kontrolerem do tego programu? Zapewne nikt sądząc po opisie!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.