Spotify pozwoli ci zabawić się z kolegami w DJ-ów

Spotify pozwoli ci zabawić się z kolegami w DJ-ów

Spotify Group Sessions to nowa funkcja w aplikacji, fot. Photo Mix/Pixabay
Spotify Group Sessions to nowa funkcja w aplikacji, fot. Photo Mix/Pixabay
12.05.2020 15:44

Nadchodzi nowa funkcja w Spotify Premium. Taka, która może przydać się osobom na czas kwarantanny. Zwie się Group Session i już mogą z niej korzystać wybrani użytkownicy.

Spotify Group Session - DJ-uj razem ze znajomymi

Idea tej nowej funkcji w aplikacji Spotify jest taka, że można wcielić się w DJ-a z przyjaciółmi i z najbliższymi. Użytkownicy Spotify Premium mogą po wybraniu trybu Group Session wybierać zakolejkowane utwory wspólnie, a następnie je odtwarzać, pauzować i przeskakiwać pomiędzy nimi.

To wszystko dzieje się w obrębie takiej stworzonej przez użytkownika Premium sesji. Aby ją zainicjować, Gospodarz wybiera stosowną opcję i wtedy może udostępnić kod QR innym chętnym.

Ich kolejki piosenek w aplikacji odświeżają się automatycznie na urządzeniach uczestników, w synchronizacji z gospodarzem. Sesja samoczynnie dobiega końca po godzinie braku aktywności ze strony użytkowników.

Ta funkcja jest obecnie dostępna w formie bety i będzie jeszcze rozwijana, w zależności od uwag społeczności.

Warto wspomnieć, że już wcześniej opisywaliśmy m.in. aplikację JQBX, która integruje się ze Spotify i pozwala nie tylko na zsynchronizowane słuchanie tych samych utworów w grupie, ale także na czatowanie w obrębie prywatnych pokojów.

[frame]Spotify na Windowsa i Androida oraz iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)