r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Service Pack 1 dla Office 2011 for Mac wydany

Strona główna Aktualności

Ukazał się Service Pack 1 dla pakietu biurowego Office 2011 for Mac. Wprowadza on kilka nowych funkcji, w tym synchronizację danych między Outlookiem i iOS.

Microsoft zgodnie z zapowiedziami wydał SP1 dla Office 2011 for Mac. Dodatek poza poprawkami bezpieczeństwa i wyeliminowaniem dostrzeżonych błędów wprowadza do pakietu kilka nowych funkcji. Wśród nowości znalazł się między innymi mechanizm synchronizacji danych z mobilnym systemem operacyjnym Apple iOS. Dzięki tej zmianie użytkownicy mogą synchronizować kalendarz, notatki i zadania z takimi urządzeniami jak iPad, iPhone czy iPod. Niestety, synchronizacja kalendarza i zadań w przypadku usługi MobileMe nie jest możliwa, gdyż od 5 maja MobileMe nie będzie współpracować z Mac OS Sync Services. Wśród pozostałych nowości, które SP1 wprowadził do Office 2011, należy wymienić obsługę reguł Exchange działających po stronie serwera w Outlooku i nowe przyciski, takie jak Redirect i Resend. Dodano także obsługę nakładki Solver. Osoby, które zastanawiają się nad kupnem Office 2011 dla Mac OS X zachęcamy do zapoznania się z recenzją produktu - Office 2011 for Mac - pierwsze wrażenia.

Dodatek Service Pack 1 dla pakietu biurowego Office 2011 for Mac można pobrać z witryny Microsoft Download Center.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.