SharePoint Designer 2007 całkowicie za darmo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft zdecydował o bezpłatnym udostępnieniu programu SharePoint Designer 2007, członka rodziny Office. Do tej pory komercyjny program dostępny był jedynie w wersji testowej.

SharePoint Designer 2007 to narzędzie przeznaczone do tworzenia stron internetowych i aplikacji pracujących na platformie SharePoint. Program umożliwia swobodną edycję praktycznie każdej podstrony witryny pracy grupowej Windows SharePoint Server 3.0 i Office SharePoint Services 2007 pozwalając na naprawdę daleko posuniętą personalizację witryny. Jest to też przystępna alternatywa dla samodzielnego programowania przepływów pracy - a to za sprawą kreatora oferującego w tym zakresie podstawowe, najczęściej wykorzystywane narzędzia.

Choć program skupiony jest w zasadzie wyłącznie na usługach SharePoint, wielu użytkowników wykorzystuje go do tworzenia i edycji własnych stron kompletnie niezwiązanych z platformą SharePoint - podobnie jak kiedyś narzędzia FrontPage.

SharePoint Designer 2007 w polskiej wersji językowej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Tworzenia stron i aplikacji internetowych. Microsoft udostępnił także specjalne wideo, z którego można dowiedzieć się dlaczego zdecydowano się na bezpłatne udostępnienie programu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję