r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Shazam

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne

Shazam to rozbudowana aplikacja, pozwalającą sprawdzić jaka aktualnie muzyka jest odgrywana, a także pomagająca w prosty sposób ją nabyć.

Galeria programu

Aplikacja zaraz po uruchomieniu jest gotowa do zarejestrowania fragmentu muzyki w celu odszukania jej wykonawcy i tytułu. Obok tej głównej opcji od dawna rośnie spora grupa usług dodatkowych. Możemy sprawdzić muzykę polecaną przez gwiazdy, czy też popularne utwory wśród użytkowników.

Shazam bardzo trafnie rozpoznaje większość utworów, jednak zdarzają się czasami pomyłki, np. w przypadku remiksów. Utwory, które odnaleźliśmy dzięki tej aplikacji, możemy od razu znaleźć także na YouTube, odtworzyć w Spotify czy po prostu zostawić informację na później, ponieważ to co wyszukujemy zapisuje się w „Moich tagach” w aplikacji.

Shazam posiada także Top Listę oraz listę najczęściej wyszukiwanych utworów przez innych. Możliwe jest zintegrowanie aplikacji z Facebookiem, dzięki czemu będziemy mogli dzielić się informacjami, uwagami lub po prostu odnalezionymi utworami ze znajomymi.

Rozpoznane piosenki możemy zakupić z poziomu aplikacji, bądź też przejść do ich przesłuchania w takich serwisach jak Google Play Muzyka, Rdio czy też YouTube. Program wymaga do wyszukiwania utworów dostępu do Internetu. W podstawowej wersji jest dostępny za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Shazam chce zatrzymać użytkowników na dłużej, wprowadza do aplikacji teledyski

0
OPROGRAMOWANIE 14.10.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Dzięki aplikacji Shazam miliony osób poznało tytuły piosenek. Aplikacja po rozpoznaniu muzyki, oferuje nam możliwość odtworzenia utworu na YouTube czy Spotify. Twórcy chcą jednak by użytkownicy dłużej zostawali w aplikacji, w związku z tym rozpoczęli współpracę z Vadio. Bezpośrednio w Shazam mają pojawić się wideoklipy. Shazam dla teledysków miałby ogromne grono potencjalnych odbiorców. Aplikacja została pobrana ponad miliard razy, a 120 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie robi wrażenie. Aktualnie w ramach usługi możemy wyłącznie posłuchać muzyki, a jeśli chcemy obejrzeć wideoklip,…

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
OPROGRAMOWANIE 18.03.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 14.01.2015 13:43

wcześniej apka działała mi bezproblemowo raczej
a co poradzić jak aplikacja nie chce się uruchomić i pojawia się komunikat na ekranie powitalnym że: "nie można ustanowić połączenia"?

reinstalacja aplikacji nic nie pomaga

SGS mini 2 / android 2.3.6

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.