Shazam Shazam

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Shazam to rozbudowana aplikacja, pozwalającą sprawdzić jaka aktualnie muzyka jest odgrywana, a także pomagająca w prosty sposób ją nabyć.

Aplikacja zaraz po uruchomieniu jest gotowa do zarejestrowania fragmentu muzyki w celu odszukania jej wykonawcy i tytułu. Obok tej głównej opcji od dawna rośnie spora grupa usług dodatkowych. Możemy sprawdzić muzykę polecaną przez gwiazdy, czy też popularne utwory wśród użytkowników.

Shazam bardzo trafnie rozpoznaje większość utworów, jednak zdarzają się czasami pomyłki, np. w przypadku remiksów. Utwory, które odnaleźliśmy dzięki tej aplikacji, możemy od razu znaleźć także na YouTube, odtworzyć w Spotify czy po prostu zostawić informację na później, ponieważ to co wyszukujemy zapisuje się w „Moich tagach” w aplikacji.

Shazam posiada także Top Listę oraz listę najczęściej wyszukiwanych utworów przez innych. Możliwe jest zintegrowanie aplikacji z Facebookiem, dzięki czemu będziemy mogli dzielić się informacjami, uwagami lub po prostu odnalezionymi utworami ze znajomymi.

Rozpoznane piosenki możemy zakupić z poziomu aplikacji, bądź też przejść do ich przesłuchania w takich serwisach jak Google Play Muzyka, Rdio czy też YouTube. Program wymaga do wyszukiwania utworów dostępu do Internetu. W podstawowej wersji jest dostępny za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!