r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype podnosi ceny i zapowiada nową usługę

Strona główna Aktualności

W grudniu pisaliśmy o zapowiedziach obniżki cen połączeń w Skype. Niestety, okazało się, że ceny nie zostały obniżone, a dodatkowo wprowadzono opłatę za rozpoczęcie połączenia.

Od teraz, każde trwające dłużej niż 5 sekund połączenie realizowane w usłudze SkypeOut jest dodatkowo (prócz zwykłej stawki minutowej) obciążane kwotą 17 groszy, 0,045 euro lub 0,045 dolarów - w zależności od tego, w jakiej walucie jesteśmy rozliczani. Podwyżka cen jest najprawdopodobniej próbą zachęcenia do zapowiedzianej nowej usługi.

SkypePro będzie oferować taką samą funkcjonalność jak SkypeOut, czyli dzwonienie na numery w tradycyjnych sieciach telefonicznych, ale będzie inaczej taryfikowane. Aby móc z niej korzystać trzeba będzie uiszczać miesięczny abonament w kwocie 2 euro miesięcznie, a w zamian za każde połączenie wychodzące, niezależnie od jego długości, zapłacimy tylko 0,039 euro (15 groszy). Prócz tego dostaniemy darmową pocztę głosową i 30 euro zniżki na numer SkypeIn.

Usługa SkypePro nie jest jeszcze dostępna, więcej na jej temat na stronie firmy Skype.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.