r   e   k   l   a   m   a
reklama

Skype porzuci logowanie danymi z Facebooka w styczniu 2018 r.

Strona główna Aktualności

O autorze

Zła wiadomość dla użytkowników, którzy nadal korzystają z komunikatora Skype logując się do niego danymi z Facebooka. Możliwość ta zostanie porzucona od stycznia 2018 roku, a w konsekwencji do logowania trzeba będzie posiadać konto Microsoftu. Zmiany mają wynikać z przejścia na nową aplikację Skype'a na dekstopach, która wspomnianego logowania danymi z Facebooka nie obsługuje.

Informacje znaleźć można na stronie pomocy technicznej Skype'a. Microsoft argumentuje przy okazji, że korzystanie z jednego konta daje użytkownikowi same korzyści – jedno hasło gwarantuje dostęp do wielu usług, w tym Office'a Online, chmury OneDrive, czy właśnie komunikatora.

Istotna z punktu widzenia użytkowników powinna być informacja, że istnieje metoda, by bez wysiłku przenieść swoje dane oraz dostępne środki z istniejącego konta na nowe, już to od Microsoftu. Szczegóły opisane zostały w języku angielskim w pomocy technicznej. Cały proces sprowadza się jednak do wyeksportowania listy kontaktów do pliku, a później przywrócenia ich po zalogowaniu na nowe konto. Środki przelejemy natomiast dzięki aplikacji webowej.

Skype w najnowszej wersji jest dostępny do pobrania za pośrednictwem naszej bazy.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów