r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype w przeglądarce odtąd bez konieczności zakładania konta

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Dziś, gdy użytkownicy mogą wybierać pomiędzy dziesiątkami zróżnicowanych mulitplatformowych komunikatorów, Skype traci w oczach przeciętnych użytkowników, zaś dla młodszych wydaje się archaiczny. Nadal jednak jego rozwój jest dość prężny, a ważna nowość trafiła właśnie do wersji przeglądarkowej Skype'a.

Jest to o tyle ważne, że rzeczywiście może przysporzyć Skype'owi wielu nowych użytkowników, choć tylko tymczasowo. Z aplikacji przeglądarkowej można już bowiem korzystać bez konieczności zakładania jakiegokolwiek konta – konwersację można rozpocząć już po wpisaniu dowolnej nazwy użytkownika.

r   e   k   l   a   m   a

Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić stronę Skype.com, a następnie kliknąć w przycisk Rozpocznij rozmowę,a następnie podać dowolny nick. W nowo otwartym czacie, zarówno na panelu bocznym, jak i panelu rozmowy widoczny jest link do konwersacji – można go skopiować jednym kliknięciem, bądź przesłać go mailem – jest to zwyczajny odnośnik mailto:, który uruchamia domyślnego systemowego klienta poczty, nie ma więc konieczności logowania się do Outlooka.

Konwersacja utworzona jako gość ma 24-godzinną ważność. W tym czasie zaprosić można do rozmowy tekstowej aż 300 osób, lub 25 do wideorozmowy lub połączenia głosowego. Korzystanie ze Skype'a w przeglądarce jako gość jest całkowicie darmowe.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.