r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype zrzuca metkę Preview tuż przed premierą Creators Update

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Mamy kolejne potwierdzenie tego, że udostępnienie Creators Update dla Windowsa 10 jest tuż za rogiem. Microsoft wydał już nową wersję aplikacji uniwersalnej Skype'a, oznaczonej numerem 11.13.115.0. I tylko tym numerem, gdyż jest to pierwsza wersja, które nie posiada oznaczenia Preview.

Zmiany nie dotyczą jednak tylko nazewnictwa: wraz z aktualizacją pojawiło się sporo nowości. Możliwe jest między innymi włączenie integracji Skype'a z systemową aplikacją Kontakty. Ponadto można już także przeszukiwać konwersacje pod kątem treści wiadomości.

Przebudowany został także interfejs grupowych wideorozmów, wielu doceni także obsługę Skype SMS, dzięki której wiadomości tekstowe można wysyłać na telefony, oczywiście za opłatą. Niestety, wciąż Skype UWP nie obsługuje możliwości odbierania SMS-ów spoza ekosystemu Windowsa.

r   e   k   l   a   m   a

To właśnie na uniwersalnej wersji Skype'a, która oznaczona dotąd była jako Preview, Microsoft będzie skupiał się w najbliższym czasie, zaś jej dostępność w stabilnej wersji może być jedną z ważniejszych nowości w Creators Update. Zwłaszcza że to właśnie Skype miał zastąpić świetnie zapowiadającą się funkcję Windows Messaging.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.