SleepBot SleepBot 1.3

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Monitorowanie snu
Pobierz program
lub zeskanuj:

SleepBot to aplikacja służąca do monitorowania cyklu snu. Dzięki temu, że alarm uruchamiany jest w odpowiednim momencie, gdy sen jest płytki, nasze samopoczucie po przebudzeniu jest znacznie lepsze.

Aplikacja analizuje ruchy ciała podczas snu za pomocą akcelerometru wbudowanego w telefonie, na tej podstawie określa fazę snu. Aby SleepBot działał poprawnie, niezbędne jest położenie telefonu na łóżku, obok poduszki.

SleepBot uruchamia budzik w 30-minutowym przedziale czasowym, poprzedzającym godzinę zaplanowanego budzenia. Oznacza to, że jeśli na przykład ustawimy budzik na 7:00, aplikacja obudzi nas między 6:30, a 7 w optymalnym momencie cyklu, gdy sen jest płytki. Dodatkową funkcją jest możliwość rejestracji dźwięku w czasie naszego wypoczynku, co pozwoli sprawdzić czy nie chrapiemy.

Przebieg snu możemy przeanalizować na przejrzystych wykresach, dostępnych w aplikacji, które można wyeksportować do pliku w formacie csv. Nie zabrakło także możliwości synchronizacji danych z chmurą SleepBot, dzięki temu łatwo stworzymy kopię zapasową. SleepBot ma ładny interfejs, okraszony subtelnymi animacjami, który zachęca do częstego korzystania z aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!