r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SleepBot 1.3

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Monitorowanie snu

SleepBot to aplikacja służąca do monitorowania cyklu snu. Dzięki temu, że alarm uruchamiany jest w odpowiednim momencie, gdy sen jest płytki, nasze samopoczucie po przebudzeniu jest znacznie lepsze.

Aplikacja analizuje ruchy ciała podczas snu za pomocą akcelerometru wbudowanego w telefonie, na tej podstawie określa fazę snu. Aby SleepBot działał poprawnie, niezbędne jest położenie telefonu na łóżku, obok poduszki.

SleepBot uruchamia budzik w 30-minutowym przedziale czasowym, poprzedzającym godzinę zaplanowanego budzenia. Oznacza to, że jeśli na przykład ustawimy budzik na 7:00, aplikacja obudzi nas między 6:30, a 7 w optymalnym momencie cyklu, gdy sen jest płytki. Dodatkową funkcją jest możliwość rejestracji dźwięku w czasie naszego wypoczynku, co pozwoli sprawdzić czy nie chrapiemy.

Przebieg snu możemy przeanalizować na przejrzystych wykresach, dostępnych w aplikacji, które można wyeksportować do pliku w formacie csv. Nie zabrakło także możliwości synchronizacji danych z chmurą SleepBot, dzięki temu łatwo stworzymy kopię zapasową. SleepBot ma ładny interfejs, okraszony subtelnymi animacjami, który zachęca do częstego korzystania z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budziki, które postawią Cię na nogi – aplikacje na trudne poranki

85
30.11.2015  •  Anna Rymsza

Zima to podła pora roku, w czasie której wiele osób ma problem, by rano zwlec się z łóżka. Oto kilka aplikacji, które pomogą w tych trudnych, porannych chwilach. I Cant Wake Up! Alarm Clock I Cant Wake Up! to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i złośliwy budzik, jaki znajdziemy w sklepie Play. By go wyłączyć, należy rozwiązać zadanie, wymagające myślenia, liczenia lub zeskanowania kodu kreskowego kosmetyku z łazienki. Aplikacja ma ogromną ilość ustawień, w których możemy zdefiniować melodię budzika, zachowanie wibracji, mruganie ekranem, pozycję przycisku dosypiania i wiele innych.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.