Smart Game Booster Smart Game Booster 4.6.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Smart Game Booster to narzędzie dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – osiągniemy większą wydajność w grach (nawet na słabszym sprzęcie).

Przyśpieszanie PC jednym kliknięciem

Po uruchomieniu Smart Game Booster automatycznie wykrywa zainstalowane gry i przedstawia je w formie ikon widocznych u dołu ekranu (jeśli jednak program nie poradzi sobie ze zlokalizowaniem danego tytułu, to możemy go dodać ręcznie, określając ścieżkę pliku wykonywalnego). Przyśpieszenie komputera nie sprawi nikomu najmniejszych problemów, bowiem wystarczy kliknąć przycisk odpowiedzialny za aktywowanie tej funkcji umieszczony na samym środku.

Monitorowanie temperatur w czasie rzeczywistym

Smart Game Booster umożliwia także monitorowanie pracy wszystkich podzespołów naszego komputera w czasie rzeczywistym (dane przestawione są na czytelnym wykresie). Co ciekawe aplikacja pozwala na wyświetlanie temperatur i FPS-ów (klatek na sekundę) w samej grze po aktywowaniu tej opcji za pomocą skrótu klawiaturowego. Zdefiniowanymi kombinacjami przycisków możemy ponadto nagrywać rozgrywkę.

Aktualizacja sterowników i nie tylko

Za pomocą Smart Game Booster łatwo i szybko zaktualizujemy sterowniki, przeprowadzimy diagnostykę PC, by rozwiązać ewentualne problemy oraz dostosujemy parametry systemowe celem zwiększenia wydajności w grach. Wbudowane narzędzie pozwala także na defragmentację dysku, co również wpłynie na szybkość pracy komputera.

Smart Game Booster – najważniejsze cechy:

  • przyśpieszanie komputera jednym przyciskiem
  • automatyczne wykrywanie zainstalowanych gier
  • monitorowanie pracy CPU, karty graficznej i innych układów w czasie rzeczywistym (także podczas rozgrywki)
  • szybkie aktualizowanie sterowników
  • możliwość przeprowadzenia diagnostyki komputera, dostosowania parametrów systemu i defragmentacji dysku

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!