r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Smart Home 3.1194.933

Strona główna iOS Dom Inteligentny dom

Smart Home to aplikacja, która pozwala zdalnie zarządzać urządzeniami domowymi wyprodukowanymi przez firmę Samsung.

Program oferuje możliwość sterowania np. piekarnikiem, zmywarką, pralką, nawilżaczem powietrza, nagłośnieniem i wieloma innymi urządzeniami produkcji Samsunga. Aplikacja pozwoli nam np. sprawdzić, jaki jest aktualny status uruchomionego przed wyjściem z domu prania, aby oszacować, czy mamy jeszcze chwilę czasu, by zdążyć wrócić szybko i je rozwiesić. Możemy też zdalnie uruchomić odświeżanie powietrza w domu. Program jest prosty w obsłudze i intuicyjny, dodatkowo oddaje nam do dyspozycji możliwość sterowania domem nawet wtedy, gdy jesteśmy daleko. Interfejs aplikacji jest przejrzysty, co sprawia, że korzystanie z niej jest proste. Dodatkowo, w programie Smart Home mamy dostęp do listy powiadomień związanych ze zdarzeniami dotyczącymi naszych urządzeń domowych od Samsunga.

Użytkownicy tego programu często skarżą się, że ładowanie listy dostępnych urządzeń trwa bardzo długo, a niekiedy w ogóle nie dochodzi do skutku. Warto mieć na uwadze tę informację, gdy zdecydujemy się na korzystanie z tej aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Weź udział w testach pralki Samsung AddWash i zostań jej właścicielem #prasówka

6
03.03.2016  •  Łukasz Maślanka

W ponad 90 proc. europejskich domów domownicy przypominają sobie o wypraniu dodatkowych ubrań, gdy pralka już działa. Samsung opracował rewolucyjne rozwiązanie tego problemu – pralkę AddWash. Dzięki niej można dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie pracy urządzenia. Już teraz można zgłosić się do testowania urządzenia, a przy tym wygrać atrakcyjne nagrody. Pralka Samsung WW8500 AddWash może sprawić, że prowadzenie gospodarstwa domowego będzie znacznie łatwiejsze i mniej stresujące. W górnej części głównych drzwi urządzenia umieszczono dodatkowe drzwiczki, które…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.