reklama

Smart System 2.90

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Smart System to rozbudowany program handlowo-magazynowy zapewniający kompleksową obsługę sprzedaży, zarządzanie magazynem towarów oraz finansami firmy wynikającymi ze sprzedaży i poczynionych zakupów.

W skład programu wchodzi sześć modułów: Sprzedaż, Magazyn, Zamówienia, Kasa, Rabaty i Raporty. Wszystkie moduły są proste w obsłudze za sprawą czytelnego interfejsu (przypominającego trochę CDN OPT!MA) oraz kontekstowej pomocy. Smart System posiada bogate możliwości konfiguracji, co pozwala na jego użytkowanie mimo zmieniających się przepisów prawa oraz dokonywania rozbudowy we własnym zakresie w celu dostosowania go do specyfiki zmieniającej się wraz z rynkiem firmy, wszystko to bez konieczności ingerencji producenta.

Program obsługuje najpopularniejsze drukarki fiskalne.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
  #21 20.12.2017 12:22

do użytkowników programu- czy nie macie problemów z "rozjazdami" w magazynie ? moim pracownicy narzekają na bałagan w magazynie który ponoć pojawił się po naprawie stanów magazynowych. czy ktoś miał podobnie ?

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #20 13.02.2016 19:29

Często aktualizowany, dobry serwis. Kolejny program, które mogę polecić.

konto_01   1 #19 04.08.2015 11:37

Program naprawdę świetny. Posiadam sklep na Prestashop + konto Allegro, pełna synchronizacja.Tego szukałem.

Soft-Studio   1 #18 07.01.2014 17:01

do Anonim: eksportować możesz do Excela dowolny dokument, najpierw robisz podgląd wydruku i na podglądzie masz przycisk eksportu do Excela. Magazyn możesz eksportować np indywidualnie każdy dokument magazynowy do pliku csv lub z konfiguracji całą listę towarów. Jak będziesz miał problem napisz maila to opiszę Ci to w szczegółach.

  #17 02.01.2014 21:57

Bylby bardzo dobrym programem ale brakuje niestety opcji eksportowania magazynu ..., faktur plików Excela a jest mi to niemal niezbędne do pracy :(

  #16 29.05.2013 13:16

do tanker21: od jakiegoś czasu są już zamiennik w programie Smart

  #15 12.10.2012 16:16

ma prawie wszystko co potrzebuję ale nie ma zamienników. Mam jednak zapewnienie producenta że niedługo dodadzą taką funkcjonalność więc chyba go kupuję.

  #14 26.09.2012 08:42

a nie zamula, wam czasem jak jest pokaźna baza baza kontrahentów?

  #13 07.07.2012 23:59

Odp. do promyczek82 - można używać skanerów kodów kreskowych. Należy tylko w konfiguracji włączyć jedną opcję. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania do lepiej wysyłaj na maila producenta.

  #12 07.07.2012 10:23

witam

do tego programu można też używać skanera do kodów ?

  #11 18.03.2012 16:30

Od wielu lat pracuję na tym programie w naszej hurtowni i nigdy mnie nie zawiódł. Wcześniej mieliśmy subiekta i występowały ciągłe problemy. Od czasu jak przeszliśmy na Smarta jak ręką odjął. Bardzo nam się podoba prostota programu Smart, faktury wystawia się bardzo szybko. Dużym problemem w innych programach było ogarnięcie wszystkich wydań towaru dla poszczególnych klientów. Często faktury wystawiamy po paru miesiącach od danej inwestycji, a Smart pomaga nam w tym bardzo i do tego wiemy dokładnie ile na tym zarobiliśmy. Jak nie wiem jak z czymś sobie poradzić zawsze możemy liczyć na fachową pomoc producenta programu.

  #10 24.01.2012 17:43

Do osoby o nicku sklepowy:
Coś Ci się pomyliło, nasza firma nie pobiera abonamentu za używanie programu - jest tylko jednorazowa opłata czyli tak jak powinno być. Aktualizacje są darmowe.
Twoje nawiązanie do firmy Insert sugeruje pomyłkę w publikowaniu komentarza - nie mamy żadnego związku z tą firmą.

  #9 23.01.2012 06:54

bardzo toporny mało przemyślany program rosnące bazy
pisany przez windzianych programistów program napisany kilka lat temu a tu ciągle poprawki aktualizacje abonament ssanie kasy a w programie małe zmiany jednym słowem "knot" tak jak subiekt gt którego używałem 6 lat .jednym słowem kicha do tego arogancka obsługa w firmie insert

  #8 19.01.2012 19:54

Do osoby o nicku Max Info:
- Dane adresowe oddziałów możesz umieszczać w ustawieniach poszczególnych wydruków co prawda nie wszystkich ale na pewno tych które są dokumentami zewnętrznymi
- Argument z opracowaniem wydruku jest chybiony ponieważ do opracowania nowego wydruku potrzebna jest umiejętność programowania, a do tego i tak są potrzebne uprawnienia na poziomie administratora, więc taki programista i tak ma dostęp do całej bazy, chyba że chodzi Ci o samą konfigurację już dostępnych wydruków ale wtedy znowu taką konfigurację przeprowadza się w minutę więc po co nadawać jakieś specjalne uprawnienia do czynności którą ktoś miałby może raz wykonać?
- W sprawie licencji pomyliłeś linki bo raz podajesz link do cennika, a za drugim razem podajesz treść licencji z programu instalacyjnego, a to dwie różne sprawy.

  #7 01.01.2012 21:50

Według mnie program jest przeznaczony głównie dla firm jednoosobowych co można zobaczyć nawet w menu programu :

"Konfiguracja=>Właściciel" zamiast "Konfiguracja=>Firma".

Przemawia za tym brak :
-możliwości wprowadzenia udziałowców spółki,

-rozliczenia podatków dla udziałowców spółki (PIT-5),

-modułu płace i rozliczania deklaracji PIT-11 pracowników,

-rozbudowanego systemu uprawnień dla użytkowników co w przypadku firmy zatrudniającej pracowników zwala masę roboty na właścicieli/udziałowców spółki (właściciel nie moż przekazać pracownikowi nawet opracowania wydruku np. faktury bo musi mu nadać uprawnienia [Właściciela] co daje dostęp do wszystkich danych w systemie...)

-obsługi oddziałów a występuje licencja oddziałowa (co wprowadza w błąd klientów), w systemie brak definicji oddziałów a nawet danych teleadresowych magazynów co mogło by dać namiastkę oddziałów w firmie.

Mam jeszcze pytanie do producenta oprogramowania :
Która licencja oprogramowania jest prawdziwa ta na stronie
http://www.smart-system.pl/cennik.htm czy ta która pojawia się podczas instalacji w oknie Umowa licencyjna :

" UMOWA LICENCYJNA NA UŻYTKOWANIE OPROGRAMOWANIA

Postanowienia niniejszej Licencji (zwanej w dalszej treści "Umową") stanowi prawnie wiążącą umowę pomiędzy autorem a Użytkownikiem programu (zwanym w dalszej części "Licencjobiorcą"). Przedmiotem niniejszej umowy jest program komputerowy (zwany dalej programem). Poprzez instalację, kopiowanie lub jakiekolwiek inne użycie programu Licencjobiorca zobowiązuje się przestrzegać postanowień niniejszej umowy. Jeśli licencjobiorca nie wyraża zgody na przestrzeganie niniejszej umowy, nie ma prawa do instalowania, kopiowania lub jakiegokolwiek użycia programu. Niniejszy program chroniony jest prawem autorskim, oraz innym ustawodawstwem i umowami o ochronie praw własności intelektualnej. Program jest licencjonowany, a nie sprzedawany.
1. Udzielenie licencji. Z chwilą nabycia programu użytkownik nabywa następujące prawa:
· Licencjobiorca ma prawo do zainstalowania i użytkowania jednej kopii programu na pojedynczym komputerze. Główny użytkownik komputera, na którym zainstalowano program ma prawo do dodatkowego zainstalowania kopii programu na komputerze przenośnym.
· Licencjobiorca ma prawo do sporządzenia jednej kopii zapasowej programu, na urządzeniu przeznaczonym do przechowywania i zabezpieczenia danych.
· W przypadku instalowania programu w sieci LAN, Licencjobiorca musi nabyć i przyporządkować licencję na program dla każdego komputera, na którym jest on zainstalowany lub uruchamiany. Licencja nie może być używana wspólnie lub jednocześnie na różnych komputerach.
· Jeśli program nie jest wykorzystywany do celów komercyjnych to licencja uprawnia do instalacji na dowolnej liczbie stanowisk na terenie siedziby Licencjobiorcy.
· Licencjobiorca ma prawo do sporządzenia kopii dokumentacji załączonej do programu w ilości odpowiadającej jego potrzebom.
2. Dodatkowe kopie. Licencjobiorca może użytkować na powyższych zasadach dodatkowe kopie programu w ilości odpowiadającej ilości wykupionych licencji.
3. Ograniczenie odtworzenia, dekompilacji. Odtworzenie kodu, dekompilacja lub dezasemblacja programu jest zabroniona.
4. Wynajem. Program nie może być wynajmowany, wypożyczany, wydzierżawiany ani udostępniany osobom trzecim bez zgody licencjodawcy.
5. Cesja praw. Prawa do użytkowania programu nie podlegają zbyciu, zastawieniu ani cesji.
6. Pomoc techniczna. Licencjobiorca poza otrzymaniem instrukcji ma prawo do telefonicznej pomocy technicznej pod numerem zawartym w dokumentacji programu.
7. Obowiązki Licencjobiorcy. Licencjobiorca ma obowiązek przed instalacją zapoznać się z dokumentacją programu. Instalując i użytkując program Licencjobiorca jest świadom wszelkich możliwości i ograniczeń działania programu. Licencjobiorca ma obowiązek zarejestrować nabyty program u producenta!
8. Ograniczenia. Ograniczenia odpowiedzialności Licencjodawcy za program.
· Licencjodawca nie odpowiada za ewentualne szkody powstałe na skutek rozbieżności w obliczeniach wykonywanych przez program, a spowodowanych koniecznością dokonywania między innymi zaokrągleń lub wykonywania innych operacji obliczeniowych.
· Licencjodawca nie odpowiada za szkody powstałe na skutek samowolnych zmian dokonywanych przez użytkownika w kodzie programu, bazie danych lub jakichkolwiek innych plikach programu.
· Licencjodawca nie odpowiada za szkody powstałe na skutek udostępniania osobom niepowołanym danych gromadzonych w programie.
9. Rozwiązanie umowy licencyjnej. W przypadku stwierdzenia rażącego łamania postanowień niniejszej umowy Licencjodawca ma prawo do wypowiedzenia warunków umowy. Po otrzymaniu wypowiedzenia warunków umowy, Licencjobiorca zobowiązuje się do zniszczenia wszystkich kopii i nośników programu. "

Smart System jest dobrym oprogramowaniem jednak wymaga poprawek od strony producenta żeby uzyskać ocenę 8,1 która według mnie jest zawyżona.

cdn...

  #6 24.07.2011 13:01

czy można użyc tego do zabawy?

  #5 03.11.2009 12:47

Używamy tego programu przy obsłudze sklepu internetowego i bardzo sobie go chwalimy. Prosty i intuicyjny. Raz ustawiony działa bez zarzutu.

Komentarze do poprzednich wersji

  #4 16.06.2009 16:04

Polecam program. Używam go już od 2002 roku i sprawdza się doskonale. Częste aktualizacje i dobry kontakt z producentem.

  #3 26.09.2008 17:27

co to za strona netowa co ty gościu wyprawiasz nie rozumiem cie

  #2 23.01.2007 16:38

dobry produkt , używam jest ok i za nie wielkie pieniądze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić