Snow Transformation Pack 1.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Snow Transformation Pack to paczka dla systemu Windows Vista i Windows 7, której zadaniem jest upodobnienie wyglądu systemu do Mac OS X Snow Leopard.

Paczka posiada instalator w języku angielskim, który przeprowadzi nas przez proces wprowadzania nowego wyglądu. Użytkownik może wybrać, które z dostępnych komponentów chciałby zainstalować w systemie. Możemy więc zmienić nie tylko wygląd samego Windowsa, ale także niektóre z programów firm trzecich, albo też określić, które elementy systemu mają pozostać niezmienione. Po zakończeniu instalacji Windows będzie wyglądem przypominać Snow Leoparda - oprócz paska menu (w tej roli przekształcony pasek zadań Windows) czy Docka pojawi się nawet tapeta domyślna dla systemu Apple'a. Zmianie ulegnie też częściowo wygląd programów i menadżera plików. Co ciekawe, użytkownik nadal będzie mógł korzystać z elementów znanych z systemu Windows takich jak menu Start czy programów z poziomu paska menu.

Snow Transformation Pack nie wprowadzi na przykład takich usług jak Spaces czy Dashboard, a zamiast loga firmy Apple nadal widoczny będzie znak rozpoznawczy Windows 7. Również ikony, z których korzystaliśmy w Windowsie nie ulegną zmianie - jeśli nie liczyć docka. Pasek zadań zostaje przeniesiony w górną część ekranu, gdzie pełni funkcję maksymalnie zbliżoną do paska menu z systemu firmy Apple.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!