Soft4Boost Any Uninstaller 8.0.3.167

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Soft4Boost Any Uninstaller to bardzo dobry zamiennik dla systemowego mechanizmu odinstalowywania oprogramowania. W odróżnieniu od narzędzia wbudowanego w Windowsie program ten pozwala przeprowadzić pełny proces usuwania z komputera niechcianych aplikacji i gier - w tym z uwzględnieniem składników często pomijanych podczas pracy standardowego deinstalatora.

Narzędzie na pierwszy rzut oka nie różni się zbytnio od mechanizmu 'Dodaj lub usuń programy' zintegrowanego z systemem operacyjnym Microsoftu. Podobnie, po uruchomieniu wyświetla on listę zainstalowanego na komputerze oprogramowania z podstawowymi informacjami o producencie, wersji itp. Różnica pomiędzy dwoma z wymienionych rozwiązań polega na tym, że Soft4Boost Any Uninstaller po zakończeniu pracy domyślnego deinstalatora przeprowadza dokładną analizę, umożliwiająca usunięcie pozostałości po odinstalowywanym oprogramowaniu.

Aplikacja, chociaż niedostępna w polskiej wersji językowej to nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Polecić ją warto wszystkim osobom, które dbają o porządek w systemie Windows. Program bez żadnego wysiłku ze strony użytkownika oczyści system ze zbędnych plików i wpisów w rejestrze, które po skorzystaniu z domyślnego mechanizmu deinstalacji by w nim pozostały.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Pod względem usuwania pozostałości z systemu i rejestru, dorównuje płatnemu Total Uninstall.
Polskiej wersji językowej brak. Dość długo załadowuje zainstalowane programy.
ocena użytkownika

Program prostszy od cepa i obsługa ogranicza się do zaznaczenia programu i kliknięcie w Uninstall. Dużo dokładniejszy od Revo Uninstallera, który jakoś po odinstalowaniu adobe flash playera pozostawia działający skrót (ikonę) na panelu sterowania.
Narzędzie przydatne i stabilne.

01.05.2016 23:19 | Recenzja do wersji 6.8.9.511

Komentarze

0 nowych
  #7 03.10.2016 14:37

Jak jest sortowana lista programów i czy można ten sposób zmieniać ? Mnie się to nie udaje i trudno jest wyszukać program, który byśmy chcieli odinstalować.

  #6 30.04.2016 11:08

@Bogdan_G: ojejku super Bogdan

  #5 07.12.2015 10:26

Znakomity.

  #4 09.11.2015 21:10

@13 (niezalogowany): Spróbuj Advanced Uninstaller. Usuwał resztki po Wise Uninstaller

  #3 25.09.2015 19:27

Próbowałem - przy instalacji wymaga i instaluje microsoft visual C ++ 2008 Redistibutable.
Zainstalowałem na próbę wise care pakiet free, po odinstalowaniu zostawia kucze w rejestrze, więc powiem, że porównywalny do wise unistaler - bez rewelacji. Próbowałem wielu każdy zostawia klucze w rejestrze.
Zostanę jednak przy wise unistaler.

toyaya   1 #2 17.08.2015 08:18

Pobrałem i wypróbowałem na paru niepotrzebnych programach.Odinstalował czysto i szybko.Jak na razie zostawię ten program,jest dobry.

Bogdan_G   19 #1 14.07.2015 16:37

Właśnie ciekawi mnie ten pusty instalator bez opisu. U mnie też jest. Odinstalowałem poprzednią wersje adobe flash playera i o dziwo - revo zostawia plik flash player w panelu sterowania, a ten program - nie. Czysty na virus total i na razie - dobry.