Soft4Boost Any Uninstaller Soft4Boost Any Uninstaller 9.1.9.743

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Soft4Boost Any Uninstaller to bardzo dobry zamiennik dla systemowego mechanizmu odinstalowywania oprogramowania. W odróżnieniu od narzędzia wbudowanego w Windowsie program ten pozwala przeprowadzić pełny proces usuwania z komputera niechcianych aplikacji i gier - w tym z uwzględnieniem składników często pomijanych podczas pracy standardowego deinstalatora.

Narzędzie na pierwszy rzut oka nie różni się zbytnio od mechanizmu 'Dodaj lub usuń programy' zintegrowanego z systemem operacyjnym Microsoftu. Podobnie, po uruchomieniu wyświetla on listę zainstalowanego na komputerze oprogramowania z podstawowymi informacjami o producencie, wersji itp. Różnica pomiędzy dwoma z wymienionych rozwiązań polega na tym, że Soft4Boost Any Uninstaller po zakończeniu pracy domyślnego deinstalatora przeprowadza dokładną analizę, umożliwiająca usunięcie pozostałości po odinstalowywanym oprogramowaniu.

Aplikacja, chociaż niedostępna w polskiej wersji językowej to nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Polecić ją warto wszystkim osobom, które dbają o porządek w systemie Windows. Program bez żadnego wysiłku ze strony użytkownika oczyści system ze zbędnych plików i wpisów w rejestrze, które po skorzystaniu z domyślnego mechanizmu deinstalacji by w nim pozostały.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Pod względem usuwania pozostałości z systemu i rejestru, dorównuje płatnemu Total Uninstall.
Polskiej wersji językowej brak. Dość długo załadowuje zainstalowane programy.
ocena użytkownika
01.05.2016 23:19 • Recenzja do wersji 6.8.9.511

Program prostszy od cepa i obsługa ogranicza się do zaznaczenia programu i kliknięcie w Uninstall. Dużo dokładniejszy od Revo Uninstallera, który jakoś po odinstalowaniu adobe flash playera pozostawia działający skrót (ikonę) na panelu sterowania.
Narzędzie przydatne i stabilne.