Sonic Robo Blast 2 2.1.20

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niebieski jeż Sonic ma wielu fanów na całym świecie, nic dziwnego więc, że powstają różne interesujące bezpłatne klony jego przygód. Sonic Robo Blast 2 to jedna z najbardziej udanych produkcji stworzonych przez miłośników maskotki firmy SEGA. Projekt charakteryzuje się tym wszystkim, co uczyniło oryginalne gry znanej marki popularnymi, czyli pędem, a także płynącą z biegnięcia prosto przed siebie radością.

Mamy do czynienia z bardzo rozbudowanym dziełem, starającym się odtworzyć w 3D poziomy znane z dwuwymiarowych tytułów z jeżem. Należy dobiec do końca każdego z etapów, po drodze zbierając rzecz jasna jak najwięcej złotych monet, jak też uważając na wrogów, którzy mogą nam je odebrać. Nie zabrakło trampolin, ukrytych bonusów i punktów kontrolnych. Poza Sonikiem, do wyboru dostajemy również jego przyjaciół.

Ponadto możliwa jest rozgrywka w parze z kolegą, a poza tym Sonic Robo Blast 2 oferuje osobny tryb multiplayer, z wieloma opcjami zabawy, w tym wyścig czy rywalizację na zebrane punkty, także w drużynach. Elementy graficzne wyraźnie inspirowane są oryginalnymi grami, podobnie jak udźwiękowienie. Pod względem poziomu wykonania, grę łatwo pomylić z niektórymi konsolowymi zmaganiami jeża.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!