r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sonic Robo Blast 2 2.1.14

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Niebieski jeż Sonic ma wielu fanów na całym świecie, nic dziwnego więc, że powstają różne interesujące bezpłatne klony jego przygód. Sonic Robo Blast 2 to jedna z najbardziej udanych produkcji stworzonych przez miłośników maskotki firmy SEGA. Projekt charakteryzuje się tym wszystkim, co uczyniło oryginalne gry znanej marki popularnymi, czyli pędem, a także płynącą z biegnięcia prosto przed siebie radością.

Galeria programu

Mamy do czynienia z bardzo rozbudowanym dziełem, starającym się odtworzyć w 3D poziomy znane z dwuwymiarowych tytułów z jeżem. Należy dobiec do końca każdego z etapów, po drodze zbierając rzecz jasna jak najwięcej złotych monet, jak też uważając na wrogów, którzy mogą nam je odebrać. Nie zabrakło trampolin, ukrytych bonusów i punktów kontrolnych. Poza Sonikiem, do wyboru dostajemy również jego przyjaciół.

Ponadto możliwa jest rozgrywka w parze z kolegą, a poza tym Sonic Robo Blast 2 oferuje osobny tryb multiplayer, z wieloma opcjami zabawy, w tym wyścig czy rywalizację na zebrane punkty, także w drużynach. Elementy graficzne wyraźnie inspirowane są oryginalnymi grami, podobnie jak udźwiękowienie. Pod względem poziomu wykonania, grę łatwo pomylić z niektórymi konsolowymi zmaganiami jeża.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.