SpectraLayers Pro SpectraLayers Pro 5.0.140

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

SpectraLayers Pro to profesjonalne narzędzie do edycji dźwięków.

Program rozdziela zmiksowane pliki audio, a także pozwala na zdefiniowanie odpowiednich warstw, które możemy modyfikować z wysoką precyzją. SpectraLayers można wykorzystać do masteringu audio oraz tworzenia i przeprowadzania analizy różnych dźwięków.

SpectraLayers Pro jest to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do obróbki dźwięków i muzyki. Charakteryzuje się ogromnymi możliwościami edycyjnymi, a także przyjaznym w obsłudze edytorem, za pomocą którego modyfikujemy pliki audio. Każdy odtwarzany dźwięk w programie, wyświetlany jest w formie wykresu, co pozwala uzyskać dokładniejsze i czytelniejsze odczyty najważniejszych informacji oraz parametrów przetwarzanego dźwięku.

Przy użyciu aplikacji możemy dzielić pliki na pojedyncze warstwy składowe, a następnie modyfikować je i dowolnie przetwarzać. SpectraLayers Pro pozwala też na przetwarzanie sygnałów za pomocą dostępnych wtyczek VST i oddzielanie muzyki oraz dialogów na poszczególne warstwy. Oprócz tego umożliwia też usuwanie uszkodzonych fragmentów i niepotrzebnych szumów oraz potrafi przeprowadzić korektę pełną na wybranych elementach plików audio.

Uwaga!

  • Po pierwszym uruchomieniu programy należy dokonać bezpłatnej rejestracji.
  • SpectraLayers Pro dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania. Oprócz tego posiada liczne ograniczenia, w tym m.in. brak możliwości zapisu lub eksportu dźwięku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!