r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spiceworks IT Desktop 7.5.10.1

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spiceworks IT Desktop to zaawansowane i co ważniejsze bezpłatne narzędzie dla małych i średnich firm, które pozwala na bezproblemowe zarządzanie siecią oraz wszystkimi urządzeniami, jakie są do niej podłączone.

Galeria programu

Dostępne w Spiceworks IT Desktop funkcje pozwalają wykorzystać program do obsługi Active Directory i serwera TFTP. Za pomocą tego programu będziemy mogli również zająć się monitorowaniem (np. wykaz zainstalowanych programów, wykorzystanie przestrzeni dyskowej) i inwentaryzacją sieci (szczegółowe informacje na temat licencji i urządzeń dostępnych w sieci) oraz zdalnym udzielaniem pomocy technicznej naszym klientom (wiadomości otrzymamy pocztą elektroniczną).

Spiceworks IT Desktop nie jest wbrew pozorom adresowane do zaawansowanych użytkowników, bowiem charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem, oferującym szybki dostęp do potrzebnych opcji. Twórcy aplikacji zadbali o to, by mogli zrobić z niej użytek wszyscy zainteresowani administratorzy, a nie jedyne ci, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę.

Warto dodać, że Spiceworks IT Desktop umożliwia kontaktowanie się z administratorami i użytkownikami innych sieci w celu wymiany pomysłów, uwag i spostrzeżeń na temat rozmaitych problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   36 #3 11.05.2017 23:48

Innowacyjny, do tego za darmo. Czego chcieć więcej?

  #2 17.02.2016 18:00

Skrin bardzo mnie zachęcił do pobrania tego programu.

darek719   41 #1 03.12.2015 11:14

dobry program do zarządzania siecią i innymi urządzeniami, plus za tworzenie helpdesku.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.