r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sprawdź gry z nowego Humble Bundle bezpośrednio w przeglądarce — dzięki Asm.js

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Inicjatywa Humble Bundle ciągle się rozwija. Akcja sprzedawania paczek atrakcyjnych gier i przekazywania zysków na szczytne cele, w ciągu ostatnich lat rozrosła się o cały osobny cyfrowy sklep, promocje z książkami oraz błyskawiczne wyprzedaże. To jednak wciąż nie koniec kombinowania z formułą. Dzięki współpracy z Mozillą, w tytuły z najnowszego zestawu można przed kupnem zagrać sobie bezpośrednio w przeglądarce.

Zadowolone powinny być wszystkie zainteresowane akcją strony. Organizatorzy Humble Mozilla Bundle w ciekawszy sposób próbują dotrzeć do szerszego grona konsumentów, gracze nie kupują nic w ciemno, bo są w stanie normalnie i szybko sprawdzić oferowane produkty, a twórcy Firefoksa pokazują, że ich szeroko promowany Asm.js faktycznie potrafi wiele. Przypomnijmy, że od dawna próbuje się przekonać nas, iż z pomocą biblioteki JavaScriptu, implementującej szybki podzbiór tego języka, możliwe jest uruchamianie skomplikowanego kodu gry w przeglądarce z szybkością zbliżoną do działania kodu natywnego. Wszystko od razu startuje, nie trzeba niczego instalować.

Proponowane w promocji tytuły (w tej chwili 8 perełek od różnych niezależnych twórców) potrzebują przynajmniej Firefoksa 22, aby móc je natychmiast sprawdzić, ale powinny uruchomić się też na Chrome 28 wzwyż. Współpraca z innymi przeglądarkami nie jest gwarantowana. Oczywiście po zakupie gry (w większości) będą normalnie do pobrania z platformy Steam. Niektóre działają też np. pod Linuksem czy na Androidzie. Wymagania systemowe poszczególnych propozycji jak zwykle zostały dosyć szczegółowo opisane.

r   e   k   l   a   m   a

Humble Mozilla Bundle zawiera Super Hexagon, AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome, Osmos, Zen Bound 2 i Dustforce DX, a po wpłacie wyższej niż aktualna średnia (obecnie ponad 5 dolarów) dochodzą do tego Voxatron oraz FTL: Faster Than Light Advanced Edition. Od 8 dolarów dostaje się dodatkowo Democracy 3, a warto też pamiętać, że standardowo nie wszystkie gry z paczki ujawniono od razu. Z czasem dojdą tutaj kolejne. Wpłatę rzecz jasna można dowolnie rozdzielić na producentów oferowanych tytułów, samo Humble Bundle i cel główny - w tym przypadku The Mozilla Foundation, CodeNow oraz Maker Education Initiative.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.