r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stabilny Songbird 1.10.1 — prawdziwa synchronizacja z odtwarzaczem

Strona główna Aktualności

Songbird 1.10.1 — darmowy, otwartoźródłowy odtwarzacz muzyczny — po pół roku osiągnął status stabilnego. Najwięcej zmian widać w obsłudze odtwarzaczy przenośnych.

Na blogu autorów programu przeczytać można, że najnowsza wersja odtwarzacza wychodzi poza utarty schemat „wymaż wszystko i nagraj od nowa” przy obsłudze przenośnych odtwarzaczy. Zamiast tego wprowadzono metodę bardziej zasługującą na określenie „synchronizacja” — dwukierunkowe przesyłanie utworów między odtwarzaczem a dowolną liczbą komputerów z zainstalowanym Songbirdem. Synchronizację list odtwarzania lub całej biblioteki można wywołać jednym kliknięciem.

Nie oznacza to oczywiście, że użytkownicy muszą pożegnać się z możliwością ręcznego przenoszenia plików na odtwarzacz. Nadal jest możliwość ręcznego wybierania piosenek i przeciągania ich na urządzenie. Ponadto w tej wersji programu wprowadzono możliwość automatycznego układania utworów zgranych z płyt lub pobranych w odpowiednich folderach. Pełną listę zmian i znanych błędów można znaleźć na wiki projektu.

r   e   k   l   a   m   a

Najnowszą wersję Songbirda można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows i Mac OS X, dostępna jest również starsza wersja programu dla Linuksa. Songbird znajduje się w dziale Programy -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.