Starter Wallpaper Changer 1.0

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Starter Wallpaper Changer to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, które umożliwia użytkownikowi zmianę domyślnej tapety ekranu w systemie Windows 7 Starter. Standardowo, ta najuboższa odmiana środowiska operacyjnego Windows 7 została tej funkcji pozbawiona przez producenta.

Program jest banalnie prosty w obsłudze. Operacja zmiany tapety ogranicza się jedynie do wskazania pliku graficznego, który chcielibyśmy wyświetlić na ekranie np. netbooka, a następnie zatwierdzenia wprowadzonych modyfikacji. Użytkownik w każdej chwili może przywrócić domyślną tapetę systemową Windows 7 Starter, służy do tego funkcja Restore.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybki, prosty i praktycznie nie zużywa zasobów pomimo działania w tle
Program ma za mało funkcji aby producenci mogli coś schrzanić, nie działa na innych systemach
ocena użytkownika
20.05.2016 23:31 • Recenzja do wersji 1.0

W sumie to nie za bardzo jest co recenzować. Microsoft wpuszczając najbardziej okrojoną wersję Windowsa zapomniał o jednej z najważniejszej funkcji dla wielu użytkowników a mianowicie zmiany tapety. W tym czasie na rynku pojawiło się wiele sporych i skomplikowanych programów gdzie jedną z funkcji była właśnie owa zmiana tapety. Długo jednak nie pojawiała się na rynku prosta aplikacja do zmieniania obrazków. Dopiero ta aplikacja wypełniła niejako niszę.

Konfiguracja jest banalna, bo jej po postu brak. Po instalacji wybieramy (w jedynym okienku jakie się pojawi) tapetę jaką chcemy i już. Ot cała filozofia programu. Dla użytkowników Windows 7 Starter jak najbardziej przydatna.

Cała recenzja mogłaby zawrzeć się w jednym zdaniu - Program ma zmieniać tapety i je zmienia.