Stranded II 1.0.0.1

Strona główna Windows Gry Symulatory
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stranded II to kolejna część przygód rozbitka na bezludnej wyspie. Fabuła gry generalnie nie ulega zmianie, w dalszym ciągu walczymy o przetrwanie i jak najszybsze opuszczenie wyspy jednak nie trudno też jest dostrzec spore zmiany w stosunku do pierwszej odsłony.

W dalszym ciągu, począwszy już od pierwszej chwili na wyspie, walczymy o przetrwanie kompletując, a następnie łącząc ze sobą przedmioty oraz inne elementy znalezione na wyspie w potrzebne do przeżycia artykuły żywnościowe jak i wszelkiego rodzaju akcesoria przydatne w trakcie samotnych eskploracji.

W stosunku do pierwszej części Stranded mile zaskakuje nie tylko poprawiona oprawa graficzna, ale przede wszystkim rozbudowany zestaw dostępnych przedmiotów, co przekłada się na dużo większą liczbę kombinacji ich połączeń i co za tym idzie scenariuszy rozegrania całej gry. To wszystko sprawia, że tytuł jest ciekawszy, jeszcze bardziej wciągający, a nawet zaskakujący.

Gra nie posiada wysokich wymagań sprzętowych, ale jest dopracowana w szczegółach, a jej grywalność zasługuje na wysokie uznanie. Stranded II to z pewnością ciekawa propozycja zarówno dla młodszych jak i starszych graczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!