Sudoku.com Sudoku.com 3.4.2

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sudoku.com to aplikacja, dzięki której tę doskonale znaną grę logiczną możesz mieć zawsze pod ręką na smartfonie lub tablecie. Całość zaprojektowano w taki sposób, by była przystępna dla nowych graczy, jak i stanowiła wyzwanie dla zaawansowanych użytkowników.

Jak zacząć?

Po uruchomieniu Sudoku.com i wybraniu nowej gry trzeba określić poziom trudności – od łatwego, przez średni i trudny, na eksperckim skończywszy. Oprócz tego istnieje opcja rozpoczęcia szybkiej rozgrywki na mniejszej planszy (2 na 3 pola) lub też sprawdzenia swoich umiejętności na olbrzymiej (4 na 4 pola) – dla przypomnienia: klasyczna wersja Sudoku wymaga uzupełniania cyfr na planszy 3x3.

Bez kartki i ołówka

Sudoku.com zawiera krótki samouczek przedstawiający zasady rozgrywki, więc nie musimy szukać w internecie lub książkach informacji o tym, jak należy wpisywać kolejne cyfry, by rozwiązać poszczególne zagadki. W razie czego można ponadto skorzystać z funkcji podpowiedzi zaprojektowanej z myślą o początkujących. Udostępniono również możliwość sprawdzenia liczby popełnionych błędów oraz tworzenia krótkich notatek.

Graj jak chcesz

Poza zwykłymi łamigłówkami w Sudoku.com znajdziemy także codzienne wyzwania pozwalające na odblokowanie rozmaitych trofeów. Będziemy mogli również śledzić swoje postępy w statystykach, usuwać popełnione błędy za pomocą gumki lub też cofać ostatnie działania, by wpisać poprawne cyfry. Warto dodać, że grę można uruchomić zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Najważniejsze cechy:

  • klasyczne łamigłówki Sudoku
  • różne poziomy trudności
  • krótki samouczek
  • czytelny interfejs
  • za darmo (reklamy)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!