Microsoft nie jest gotowy, by mówić o przyszłości mobilnego Windowsa

Microsoft nie jest gotowy, by mówić o przyszłości mobilnego Windowsa

09.08.2017 17:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielokrotnie pisaliśmy o śmierci mobilnego Windowsa, który porzucany jest nawet przez najwierniejszych fanów. Nie stwierdzono jeszcze śmierci, ale obecnie podłączony jest on do respiratora, sztucznie podtrzymującego jego życie. W tej sytuacji zmartwieni fani platformy, postanowili zwrócić się do Microsoftu, by w końcu poznać przyszłość Windows 10 Mobile.

Odpowiedzi postanowili poszukać na Twitterze, a dokładniej u pracowników Microsoftu. Zadania wyjaśnienia planów Microsoftu podjął się Brandon LeBlanc, starszy Program Manager w firmie Microsoft.

Brandon LeBlanc nie miał łatwego zadania, bowiem musiał zmierzyć się z falą krytyki. Warto zaznaczyć, ze krytyki nie bezpodstawnej. Użytkownicy mobilnego Windowsa zainwestowali w platformę Microsoftu, otrzymując wcześniej obietnice jej intensywnego rozwoju, w tym także możliwe jak najlepszego połączenia świata smartfonów z PC – Windows 10, czyli ten sam system na wszystkich urządzeniach.

We really need explanation @donasarkar @brandonleblanc #WindowsInsiders Microsoft has fooled us again,but now i gone leava the platform

— gabibartok (@BartokGabi17) 7 sierpnia 2017W postach na Twitterze pojawiły się skargi o obecne podejście Microsoftu, który coraz wyraźniej odcina się od Windows 10 Mobile, faworyzując konkurencję – iOS-a i Androida. Brandon LeBlanc wcale nie zaczął bronić tej postawy Microsoftu, dodając jeszcze, że jak najbardziej rozumie, że... mobilny Windows nie spełnia wymagań i ktoś przesiądzie się na inną platformę.

Really its that hard to make a blog post and to say Hy we working on this and this and this

— gabibartok (@BartokGabi17) 7 sierpnia 2017Brandon LeBlanc podjął również temat przyszłości mobilnych okienek. Niestety nie dostaliśmy konkretnej odpowiedzi. Pojawiła się wyłącznie obietnica, że jeśli Microsoft będzie gotowy, to podzieli się dalszymi planami dotyczącymi dalszego rozwoju Windowsa. Najwyraźniej firma nie jest jeszcze gotowa by rozmawiać o przyszłości swojego produktu. To niepokojące, bowiem pojawiają się głosy, że respirator podtrzymujący Windows 10 Mobile, może zostać wyłączony.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)