WhoDoes – nowa aplikacja, która pomoże w podziale uciążliwych domowych obowiązków

WhoDoes – nowa aplikacja, która pomoże w podziale uciążliwych domowych obowiązków

WhoDoes – nowa aplikacja, która pomoże w podziale uciążliwych domowych obowiązków
Redakcja
02.10.2018 18:45

To nie żarty! Właśnie powstała aplikacja, która pozwala uniknąć domowych obowiązków zawsze wtedy, gdy mamy ochotę poleniuchować! Najlepsze jest to, że wcale nie kosztem odłożenia ich na później, ale.. w całkowicie sprawiedliwy sposób przekazania ich osobie, która przegra z Wami pojedynek!

Czym jest WhoDoes?

WhoDoes to zabawna aplikacja, która powstała z pomysłu młodego małżeństwa (Ani i Krystiana), którzy po raz kolejny grali w papier nożyce kamień o to kto przebiera pampersa, wychodzi z ciepłego łóżka po czipsy, zmywa naczynia czy przygotowuje kolacje. Wraz z firmą TwoGecko (smart media) postanowili ułatwić życie wszystkim tym, którym przyda się popołudniowe wsparcie i wolne popołudnie!

350252841279186881

Wychodząc z założenia, że kluczem do sukcesu jest pokojowe rozwiązywanie spraw i dzielenie się domowymi obowiązkami - powstało rozwiązanie, które w prosty sposób pozwala poczuć sprawiedliwy smak zwycięstwa i skutecznie wymigać się od tego, co jest nam nie na rękę!

W jaki sposób to osiągnąć? To proste!

Wystarczy zainstalować aplikację WhoDoes za pomocą Google Play na swoim telefonieZaprosić do wyzwania siostrę, żonę, męża, brata, współlokatora, przyjaciółkę...Ustalić cel gryWybrać rodzaj rozrywkiCieszyć się zwycięstwem!

Wcale nie jest powiedziane, że w podziale obowiązków domowych może pomóc nam jedynie rozmowa, która zwykle kończy się na kłótni i wyliczeniach kto, co zrobił. Aplikacja WhoDoes gwarantuje całkiem przewrotny, a zarazem zabawny sposób na to, by osiągnąć swój cel i móc cieszyć się wolnym popołudniem. Co więcej - stawka może być o wiele wyższa ponieważ “nagrody” wymyślamy sami! Ograniczyć nas w tym może tylko wyobraźnia.

Jakie pojedynki są do wyboru?

Do dyspozycji jest sześć szybkich mini gier, które nam to umożliwią. Wśród nich mamy do wyboru latające baloniki, których musimy przebić jak największa ilość, kultową grę w butelkę, która należy zakręcić, wymagającą skupienia grę memory, karciane oczko, ukrytą bombę oraz rybkę, której trzeba wskazać drogę do celu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Każda z nich w błyskawiczny sposób wyłania z grona znajomych nieszczęśliwca, któremu możemy oddelegować wybrane zadanie, albo postawić za cel inne zadanie, które przyniesie nam nieco więcej przyjemności niż tylko wolne popołudnie. Zawsze może to być randka, wyjście do kina, czy postawienie ulubionego napoju. Stawka może być naprawdę wielka, bo jest to coś, o czym sami decydujemy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)