r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Super Fiszki, Nauka słówek 3.6

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski

Super Fiszki to aplikacja edukacyjna, pozwalająca przyswoić dużą liczbę słówek angielskich, niemieckich, a także dowolnego innego materiału. Super Fiszki działają na zasadzie testu, do którego można przygotować pytania samemu przed nauką.

W aplikacji są dostępne zestawy fiszek, a ponadto można tworzyć własne po zalogowaniu na stronie e-flashcards.pl. Fiszki można tworzyć na telefonie lub na komputerze w Excelu i wysłać na telefon poprzez stronę e-flashcards.pl/upload. W karcie „Pobierz fiszki” codziennie znajdziemy nowe zestawy, w tym najważniejsze słowa w języku angielskim i tym podobne.

System podpowiedzi ułatwia zapamiętywanie dzięki skojarzeniom. Można skorzystać z rebusu, rozsypki, 4 podpowiedzi do wyboru lub zagrać w szubienicę. Dobrze znane słowa można wpisywać ręcznie lub wypowiadać do mikrofonu.

Specjalnie opracowany algorytm wyznacza termin kolejnej powtórki. Powtarzane są tylko te słowa, których nie zna osoba grająca. Dla najtrudniejszych słów można umieścić na ekranie głównym widżet, który pokaże kolejne słowo po odblokowaniu telefonu. Dzięki trybowi samochodowemu można się uczyć w czasie prowadzenia samochodu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Super Fiszki, Nauka słówek – szybka nauka języków na smartfonie

5
05.03.2018  •  Oskar Ziomek

Są aktywności, na które w życiu nigdy nie jest za późno. Jedną z nich bez wątpienia jest nauka nowych umiejętności, w tym języków obcych. W nowoczesnym świecie z pomocą przychodzi tu oczywiście technologia. Zamiast przeglądać książki i tradycyjne, papierowe fiszki, skorzystać można z licznych aplikacji na smartfony, które pomogą w nauce nowych słówek. Tym razem jako aplikację tygodnia polecamy więc fiszki na Androida: Super Fiszki, Nauka słówek, które przydadzą się przede wszystkim podczas nauki języków, ale nie tylko. W programie możemy tworzyć nowe zestawy samodzielnie lub skorzystać z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.