Super Fiszki, Nauka słówek Super Fiszki, Nauka słówek 3.7

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski
Pobierz program
lub zeskanuj:

Super Fiszki to aplikacja edukacyjna, pozwalająca przyswoić dużą liczbę słówek angielskich, niemieckich, a także dowolnego innego materiału. Super Fiszki działają na zasadzie testu, do którego można przygotować pytania samemu przed nauką.

W aplikacji są dostępne zestawy fiszek, a ponadto można tworzyć własne po zalogowaniu na stronie e-flashcards.pl. Fiszki można tworzyć na telefonie lub na komputerze w Excelu i wysłać na telefon poprzez stronę e-flashcards.pl/upload. W karcie „Pobierz fiszki” codziennie znajdziemy nowe zestawy, w tym najważniejsze słowa w języku angielskim i tym podobne.

System podpowiedzi ułatwia zapamiętywanie dzięki skojarzeniom. Można skorzystać z rebusu, rozsypki, 4 podpowiedzi do wyboru lub zagrać w szubienicę. Dobrze znane słowa można wpisywać ręcznie lub wypowiadać do mikrofonu.

Specjalnie opracowany algorytm wyznacza termin kolejnej powtórki. Powtarzane są tylko te słowa, których nie zna osoba grająca. Dla najtrudniejszych słów można umieścić na ekranie głównym widżet, który pokaże kolejne słowo po odblokowaniu telefonu. Dzięki trybowi samochodowemu można się uczyć w czasie prowadzenia samochodu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!