SuperbEdit SuperbEdit 0.2.0

Strona główna Windows Programowanie Edytory dla programistów
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SuperbEdit to edytor tekstu stworzony z myślą o twórcach piszących swoje dzieła w rozmaitych językach programowania.

Program charakteryzuje się funkcjonalnym, nowoczesnym i przejrzystym interfejsem, którego główną część zajmuje rzecz jasna okno z tekstem. SuperbEdit oddaje do dyspozycji niemal wszystkie niezbędne funkcje przydatne w codziennej pracy, takie jak np. podświetlanie składni w celu wykrycia ewentualnych błędów czy też zarządzanie folderami (lista folderów jest dostępna tuż obok tekstu).

SuperbEdit jest darmowym narzędziem (open-source), które zostało wydane na licencji MIT. Twórcy skonstruowali program w taki sposób, by móc go rozwijać za pomocą rozmaitych wtyczek, zwanych tutaj pakietami. W razie potrzeb użytkownicy sami mogą je przygotować, a następnie udostępnić innym osobom za pośrednictwem sieci.

Generalnie opisywane narzędzie powstało z myślą o doświadczonych odbiorcach, ale jeśli chcemy spróbować swoich umiejętności przy tworzeniu dodatków do SuperbEdit możemy skorzystać z tutoriali udostępnionych na oficjalnej stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!