Sven Co-op 5.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Half-Life to bardzo stara gra, ale w dalszym ciągu komputerowcy lubią sobie ją raz na jakiś czas odświeżyć. Ten hit się nie starzeje, a dzięki bezpłatnemu projektowi Sven Co-op można go przejść we współpracy z kolegami czy sprawdzić któryś z wielu innych trybów sieciowych. Modyfikacja tytułu, która wcześniej wymagała posiadania oryginału, w końcu się od niego uniezależniła. Grafika już nie ta, ale frajda tutaj jeszcze większa.

Projekt jest rozwijany od kilkudziesięciu lat i w końcu w porozumieniu z Valve udało się go wypuścić jako samodzielną i darmową grę. W podstawowej formie zabawa sprowadza się tutaj po prostu do biegania po dobrze znanych lokacjach w kilka osób oraz wykonywanie różnorakich misji. Od strony technicznej tytuł doczekał się potężnej paczki usprawnień. Mamy lepszą oprawę, sztuczną inteligencję, nowe typy potworów.

Gracze mogą się wspierać, dzieląc amunicją czy oczywiście ratując życie w krytycznych sytuacjach. Dla lepszych wrażeń dorzucono w miarę nowoczesny silnik fizyczny, więc np. przeciwnicy ładnie odskakują po przyjęciu strzału, a śmieci latają w powietrzu po wybuchu. Istnieje również opcja przełączenia się na widok zza pleców postaci. Nie zabrakło oczywiście wsparcia dla lubiących grzebać w plikach oraz zmieniać to i owo.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • Karta graficzna zgodna z OpenGL 2.1

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!