r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sven Co-op 5.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Half-Life to bardzo stara gra, ale w dalszym ciągu komputerowcy lubią sobie ją raz na jakiś czas odświeżyć. Ten hit się nie starzeje, a dzięki bezpłatnemu projektowi Sven Co-op można go przejść we współpracy z kolegami czy sprawdzić któryś z wielu innych trybów sieciowych. Modyfikacja tytułu, która wcześniej wymagała posiadania oryginału, w końcu się od niego uniezależniła. Grafika już nie ta, ale frajda tutaj jeszcze większa.

Projekt jest rozwijany od kilkudziesięciu lat i w końcu w porozumieniu z Valve udało się go wypuścić jako samodzielną i darmową grę. W podstawowej formie zabawa sprowadza się tutaj po prostu do biegania po dobrze znanych lokacjach w kilka osób oraz wykonywanie różnorakich misji. Od strony technicznej tytuł doczekał się potężnej paczki usprawnień. Mamy lepszą oprawę, sztuczną inteligencję, nowe typy potworów.

r   e   k   l   a   m   a

Gracze mogą się wspierać, dzieląc amunicją czy oczywiście ratując życie w krytycznych sytuacjach. Dla lepszych wrażeń dorzucono w miarę nowoczesny silnik fizyczny, więc np. przeciwnicy ładnie odskakują po przyjęciu strzału, a śmieci latają w powietrzu po wybuchu. Istnieje również opcja przełączenia się na widok zza pleców postaci. Nie zabrakło oczywiście wsparcia dla lubiących grzebać w plikach oraz zmieniać to i owo.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • Karta graficzna zgodna z OpenGL 2.1

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.