Switch Sound File Converter 9.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Switch Sound File Converter jest małym i szybkim narzędziem do konwertowania plików muzycznych, doskonale sprawdzającym się podczas pracy zarówno z pojedynczymi utworami, jak i całymi albumami.

Z jego pomocą w bardzo łatwy sposób przekonwertujemy niemalże każdy plik dźwiękowy do formatów kompatybilnych ze stacjonarnymi odtwarzaczami DVD, urządzeniami iPod\iPhone\PSP oraz większością modeli telefonów. Switch Sound File Converter umożliwia konwersję do najpopularniejszych formatów wyjściowych - AAC, AIFF, AIF, AMR, APE, AU, FLAC, GSM, M3U, M4A, MP3, MPC, OGG, PLS, RAW, RSS, SPX, VOX, WAV, WMA i WPL. Program pozwala także na zgrywanie ścieżki dźwiękowej z filmów.

Pomimo stosunkowo rozbudowanych możliwości pozostaje narzędziem prostym i niezawodnym, którego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  • Dla użytkowników starszych edycji systemu Windows (98\Me) twórca udostępnił odrębną wersję, która dostępna jest do pobrania z poziomu linków bezpośrednich na górze strony (nad oceną redakcji).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!